reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
W 1 ciąży nie piłam w ogole, bardzo świrowałaM szczerze przyznam i nawet herbaty unikałam 😂😅
Teraz pije z ekspresu kawę z mlekiem, nie jest jakaś mocna. Wczoraj piłam i dzisiaj tez, a są dni ze nie pije wcale, jak mi się za chce ale już dwóch dziennie jak wcześniej staram się nie pic choc ze dwa razy się zdarzyło 🤪
Ja jak zawsze - 2 dziennie z mlekiem, bo jestem totalnym kawoszem i zyc nie moge inaczej. Ale w poprzedniej tez nie pilam, nie wiem, jak to wytrzymalam🤣 choc ginekolog mowil,ze 2 dziennie mozna, ale cytujac go "zeby nie byly takie,ze lyzeczka "stoi" w filizance"🤣

A poza tym u mnie niezmiennie bezobjawowo, wczoraj tylko pod wieczor bylam bardziej zmeczona i o 7 padlam na twarz i spalam ciagem do 5 rano. Wlacza mi się tylko niezmiennie moja panika: jak ja to ogarne i: omatko, po co mi to bylo,bo nie miała baba kłopotów 😄😄😄 i jeszcze: kto mi z tym wszystkim pomoze,bo wychodzi na to,ze tak naprawde w praktyce to nawet narzeczony za bardzo nie🤷‍♀️
 
Zlali mnie. Pojechałam na darmo 35km do jakiejś pseudo poradni patologii ciąży przy szpitalu. Lekarka wredna, znudzona już pacjentami, w sumie to położna zawróciła ją już ze schodów. Także nawet mnie palcem nie dotknęła, w wielkim szoku że co ja tu robię w tak wczesnej ciąży, bo ona konsultuje tylko pacjentki w wyższej ciąży. Także potraktowała mnie jak intruza, wyszłam od niej z płaczem.
No i tak to już wygląda, że jak się ma tyle schorzeń współistnieniejących z ciążą to wszyscy na Ciebie mają wypatuczkowane i nikt nie chce wziąć odpowiedzialności. Najlepiej przyjdź prywatnie wtedy czerwony dywan Ci pod nogi wyłożą 🙄
Od jutra biorę się za telefon i szukam kogoś, kto poprowadzi tę ciążę. Że też moja ginka musi być na długim chorobowym 😢
 
reklama
Do góry