reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Jeśli owulacja 19 kwietnia to chyba rzeczywiście już 5 tydzień zaczynasz ale to i tak beta wysoka :D może bliźniaki? 🥰 był jakiś przypadek w rodzinie?
a to chyba nawet tak jest, że jak jest np 5+1 to 5 tydzień się zakończył i od wczoraj trwa już 6 tydzień. :)
 
W czwartek idę, oby to nic złego bo już się na czytałam aż mnie brzuch rozbolał 😭
Nie nastawiaj się źle, tylko zaczekaj do wizyty może będziesz miała miłą niespodziankę :) każda z nas marzy o wysokiej becie ale jak widać jak jest za wysoka to też stres 🤷🏻‍♀️
 
a to chyba nawet tak jest, że jak jest np 5+1 to 5 tydzień się zakończył i od wczoraj trwa już 6 tydzień. :)
Niby na logikę tak ale lekarze np liczą pełne skończone tygodnie. W pierwszej ciąży tez mówiłam ze o jestem w 6 tygodniu bo mam 5+1, a ginka mnie poprawiała ze nie, jest Pani w 5 bo liczą się skończone tygodnie :p
 
Niby na logikę tak ale lekarze np liczą pełne skończone tygodnie. W pierwszej ciąży tez mówiłam ze o jestem w 6 tygodniu bo mam 5+1, a ginka mnie poprawiała ze nie, jest Pani w 5 bo liczą się skończone tygodnie :p
no to bądź tu mądry... mi apki pokazują właśnie 6 tydzień (5+0). więc się tym sugerowałam.

Ja dawno temu, jeszcze przed ciążą, zapytałam mojej dawnej ginki czy w terminie okresu to już jest 4 tydzień, to takim stanowczym głosem mi odbąknęła, że nie, że ciążę liczy się od zapłodnienia. Skuliłam uszy i więcej już nie pytałam, bo byłam wtedy jeszcze kompletnie zielona :D Ale ginkę zmieniłam. Zapytam mojego obecnego ginekologa.

@Nuskalka!! Do lekarza już! niech zbadają!
 
reklama
Dziewczyny wczoraj na usg serduszko, a dziś plamie żywa krwią 😞 tak się boję... jutro na 12:15 ide do mojej lekarki, ale mam zle przeczucia 😞
A dużo tej krwi? Jakieś skrzepy? Spróbuj się skontaktować jeszcze dziś z ginekologiem jeszcze dzisiaj a jak nie masz takiej możliwości to może lepiej do szpitala :/
 
Do góry