reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Mam dokładnie to samo, podejrzanie czuję się aż za dobrze, koleżanka w 36 tyg c. mówi, ze na wszystko za wcześnie i zebym się cieszyła z dobrej formy.
Ja swoje poprzednie ciążę przechodziłam mocno objawowo: wymioty, mdłości,bole, twarde piersi tym bardziej przychodzą głupie myśli że teraz jest inaczej ;)
 
reklama
Cześć. Też chciałabym dołączyć!
32 lata, pierwsza ciąża (nie licząc biochemicznej). Dziś termin miesiączki i na teście bardzo, bardzo wyraźna kreska. 😁😁 owulacja była 19 kwietnia. To mój pierwszy cykl na metforminie, po roku starań.
Planuje za tydzień sprawdzić przyrost bety, wizytę u gina od dawna mam umówioną na 18 maja, o ile dobrze liczę to będzie 6 tydzień. Nie za wcześnie?
A tak z ciekawości jak to liczysz, że masz 6 tydzień skoro owulacja mówisz była 19 kwietnia ? Pytam bo moja była 20kwietnia i wydaje mi się ze to 4 tydzień ale sama już tego nie rozumiem - No chyba ze zależy to od wyniku bety?
 
A tak z ciekawości jak to liczysz, że masz 6 tydzień skoro owulacja mówisz była 19 kwietnia ? Pytam bo moja była 20kwietnia i wydaje mi się ze to 4 tydzień ale sama już tego nie rozumiem - No chyba ze zależy to od wyniku bety?
Nie, nie, nie! 6 tydzień to liczę że będzie 18 maja na wizycie u gina.😊
 
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
 

Załączniki

  • E849353B-9F54-4F42-8CA1-96E6D745AB9B.jpeg
    E849353B-9F54-4F42-8CA1-96E6D745AB9B.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 87
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
Gratulacje, w ciąży już jesteś na pewno! A czy będzie rozwijać się prawidłowo? Tego nigdy nie będziesz pewna, aż do porodu. Męża masz na miejscu czy w delegacji? Ja bym tylko ewentualnie czekała żeby mu powiedzieć osobiście. Przecież to cudowna wiadomość!
 
Gratulacje, w ciąży już jesteś na pewno! A czy będzie rozwijać się prawidłowo? Tego nigdy nie będziesz pewna, aż do porodu. Męża masz na miejscu czy w delegacji? Ja bym tylko ewentualnie czekała żeby mu powiedzieć osobiście. Przecież to cudowna wiadomość!
dziękuję :)
na co dzień w domu, ale akurat gdy się dowiedziałam ( 3 maja) , to następnego dnia wyjechał i wraca dziś późno w nocy więc nie zdążyłam mu powiedzieć, a chciałam zrobić badania krwi zanim podzielę się tą informacją :D
 
reklama
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
Ja bym powiedziała teraz :D

Ja z moim razem rozbieraliśmy test ciazowy by upewnić się ze na pewno widzimy dwie kreski 🤪
 
Do góry