reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Mam dokładnie to samo, podejrzanie czuję się aż za dobrze, koleżanka w 36 tyg c. mówi, ze na wszystko za wcześnie i zebym się cieszyła z dobrej formy.
Ja swoje poprzednie ciążę przechodziłam mocno objawowo: wymioty, mdłości,bole, twarde piersi tym bardziej przychodzą głupie myśli że teraz jest inaczej ;)
 
reklama
Cześć. Też chciałabym dołączyć!
32 lata, pierwsza ciąża (nie licząc biochemicznej). Dziś termin miesiączki i na teście bardzo, bardzo wyraźna kreska. 😁😁 owulacja była 19 kwietnia. To mój pierwszy cykl na metforminie, po roku starań.
Planuje za tydzień sprawdzić przyrost bety, wizytę u gina od dawna mam umówioną na 18 maja, o ile dobrze liczę to będzie 6 tydzień. Nie za wcześnie?
A tak z ciekawości jak to liczysz, że masz 6 tydzień skoro owulacja mówisz była 19 kwietnia ? Pytam bo moja była 20kwietnia i wydaje mi się ze to 4 tydzień ale sama już tego nie rozumiem - No chyba ze zależy to od wyniku bety?
 
A tak z ciekawości jak to liczysz, że masz 6 tydzień skoro owulacja mówisz była 19 kwietnia ? Pytam bo moja była 20kwietnia i wydaje mi się ze to 4 tydzień ale sama już tego nie rozumiem - No chyba ze zależy to od wyniku bety?
Nie, nie, nie! 6 tydzień to liczę że będzie 18 maja na wizycie u gina.😊
 
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
 

Załączniki

  • E849353B-9F54-4F42-8CA1-96E6D745AB9B.jpeg
    E849353B-9F54-4F42-8CA1-96E6D745AB9B.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 92
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
Gratulacje, w ciąży już jesteś na pewno! A czy będzie rozwijać się prawidłowo? Tego nigdy nie będziesz pewna, aż do porodu. Męża masz na miejscu czy w delegacji? Ja bym tylko ewentualnie czekała żeby mu powiedzieć osobiście. Przecież to cudowna wiadomość!
 
Gratulacje, w ciąży już jesteś na pewno! A czy będzie rozwijać się prawidłowo? Tego nigdy nie będziesz pewna, aż do porodu. Męża masz na miejscu czy w delegacji? Ja bym tylko ewentualnie czekała żeby mu powiedzieć osobiście. Przecież to cudowna wiadomość!
dziękuję :)
na co dzień w domu, ale akurat gdy się dowiedziałam ( 3 maja) , to następnego dnia wyjechał i wraca dziś późno w nocy więc nie zdążyłam mu powiedzieć, a chciałam zrobić badania krwi zanim podzielę się tą informacją :D
 
reklama
Cześć dziewczyny:) przedstawię się i ja 😊
Ostatnia miesiączka 6 kwietnia, wg mnie owulacja była 20 kwietnia.
26 kwietnia robiłam progesteron i wynik był 22,7, a wiec owulka była.
27 kwietnia zrobiłam pierwszy test ciążowy płytkowy i wyszedł negatywny.
Powtórzyłam test 2 maja (pink strumieniowy) i wyszły 2 kreski.
4 maja robiłam betę i wynik pokazał 240
Jutro powtarzam betę więc zobacze co będzie.
Dziś z ciekawości powtórzyłam test (pink płytkowy) - 2 kreski :)

To moja pierwsza ciąża, mam zaraz 29 lat, jestem póki co ostrożna, chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło :D
jestem pod opieka kardiologa, ale póki co biorę tylko magnez. Aktualnie szukam dobrego lekarza, aby umówić się na pierwsza wizytę i potwierdzić, że wszystko jest w porządku :) mój mąż jeszcze nie wie, nie wiem kiedy mu powiedzieć, żeby było to pewne, po wizycie u gina ? Czy już teraz? :D

Gratuluje wszystkim przyszłym Mamom 🌸🌸
Ja bym powiedziała teraz :D

Ja z moim razem rozbieraliśmy test ciazowy by upewnić się ze na pewno widzimy dwie kreski 🤪
 
Do góry