reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

@Kapozi wspaniale 💖
Ja melduje ze nie mam wątpliwości, ze to mdłości ciążowe 🙈 Dziś śniadanie puchło mi w ustach, obiad w miarę okej ale podczas podróży autem musieliśmy się dwa razy zatrzymywać bo myślałam ze się z nim pożegnam 😆 czułam się jakbym płynęła statkiem po całej nocy picia bez opamiętania. Teraz w sumie jest okej, robimy kolacje i mam nadzieje ze już na dziś tyle z wrażeń. Jestem ciekawa czy dam radę w poniedziałek po urlopie wrócić do pracy 😵‍💫
 
reklama
Już po wizycie: 5t4d pęcherzyk w macicy z ciałkiem żółtkowym (tudzież żółtym). Ze stresu zapomniałam. Lekarz mówił że jak na ten moment wszystko wygląda bardzo dobrze.
Będę miała w dniu wizyty identyczny czas, przynajmniej wg kalendarzyka. Już nie mogę się doczekać, czekam ma mdlosci jak na potwierdzenie ciąży i nic...
Ktoraś z Was miała owulacje 13.04 bardzo ciekawi mnie, czego mogę spodziewać się na wizycie i boję się ciąży bezzarodkowej 😔
 
Hej i ja się pochwale swoimi dwoma kreskami, ostatnia miesiączkę miałam 31 marca i z flo pokazuje mi termin na 7 stycznia, z ciąży jeszcze się nie cieszę ponieważ w listopadzie poroniłam i mam nadzieje ze ta ciąża przetrwa. Mam juZ 2,5 roczna córeczkę i bardzo bym się cieszyła gdyby miała rodzeństwo ☺️ A na wizytę pójdę chyba za tydzień, albo dwa bo bardzo się stresuje znowu, buziaki 😘
4512EBF6-965C-49E7-AADF-5546B9916BFB.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Hej i ja się pochwale swoimi dwoma kreskami, ostatnia miesiączkę miałam 31 kwietnia i z flo pokazuje mi termin na 7 stycznia, z ciąży jeszcze się nie cieszę ponieważ w listopadzie poroniłam i mam nadzieje ze ta ciąża przetrwa. Mam juZ 2,5 roczna córeczkę i bardzo bym się cieszyła gdyby miała rodzeństwo ☺️ A na wizytę pójdę chyba za tydzień, albo dwa bo bardzo się stresuje znowu, buziaki 😘
Zobacz załącznik 1398263
Cześć! Ja z kolei mam odwrotnie. Jestem dobrej myśli, mimo że z tyłu głowy wiem, że na tak wczesnym etapie może być różnie... Ale póki co nie dzieje się nic złego i tego się trzymam!

Z dziwnych rzeczy to nie mogę się dziś najeść...zawsze jadłam śniadanie i o 13 obiad, a teraz już jestem po trzecim śniadaniu i wreszcie do tej 13 wytrzymam!😁😁
 
Już po wizycie: 5t4d pęcherzyk w macicy z ciałkiem żółtkowym (tudzież żółtym). Ze stresu zapomniałam. Lekarz mówił że jak na ten moment wszystko wygląda bardzo dobrze.
Ja też byłam wczoraj, 5 t i 3 d, jest pęcherzyk i ciałko żółte, ale mam płaski pęcherzyk ciążowy, lekarka zrobiła dziwny grymas :(. Dostałam duphaston i luteinę, mam leżeć w łóżku i się non przemęczać... 😔
 
reklama
A was tez pobolewa podbrzusze jak na okres? Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży 🙈
 
Do góry