reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
A was tez pobolewa podbrzusze jak na okres? Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży 🙈
Pobolewal ale np dzisiaj już nic.

Ja sobie musze przypominać ze jestem w ciąży, bo serio brał objawów.
Właśnie wróciłam z synkiem z 2 godzinnego spaceru, w tej ciąży nie będzie mi lekko wiec mam nadzieje ze do końca będę sie czuła tak łaskawie jak do tej pory 😅
 
Pobolewal ale np dzisiaj już nic.

Ja sobie musze przypominać ze jestem w ciąży, bo serio brał objawów.
Właśnie wróciłam z synkiem z 2 godzinnego spaceru, w tej ciąży nie będzie mi lekko wiec mam nadzieje ze do końca będę sie czuła tak łaskawie jak do tej pory 😅
Ja tez właśnie wróciłam z córeczka z dworu i tez nie mam żadnych objawów, tylko brzuch czasami pobolewa
 
Ostatnia edycja:
Mnie nic nie boli, żadnych objawów obu tak dalej 😅
Polecicie jakieś suplementy, tylko nie kapsułki bo nie dam z nimi rady, tabletki muszę mieć 😅
 
Mnie w dzień spodziewanej miesiączki i dzień po bolał brzuch w dzień @ nawet dosyć mocno. Do wczoraj bolały mnie piersi, dziś już jakby mniej. Można powiedzieć że dzisiaj to w ogóle zero objawów...z jednej strony to cieszy a z drugiej daje dziwne mysli czy wszystko ok....
 
A was tez pobolewa podbrzusze jak na okres? Ja już zapomniałam jak to jest być w ciąży 🙈
Wczoraj od usg u lekarza pobolewa mnie w brzuchu, ciągnie. Może to nie jest ból jak na okres ale wkurzaa. Druga sprawa, że mam pracę siedzącą więc ciągle się gniotę :)
 
reklama
Mnie w dzień spodziewanej miesiączki i dzień po bolał brzuch w dzień @ nawet dosyć mocno. Do wczoraj bolały mnie piersi, dziś już jakby mniej. Można powiedzieć że dzisiaj to w ogóle zero objawów...z jednej strony to cieszy a z drugiej daje dziwne mysli czy wszystko ok....
Mam dokładnie to samo, podejrzanie czuję się aż za dobrze, koleżanka w 36 tyg c. mówi, ze na wszystko za wcześnie i zebym się cieszyła z dobrej formy.
 
Do góry