reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
A u mnie wczoraj i dzisiaj jednorazowe plamienia i już 1000 myśli na minutę, ze coś jest nie tak
U mnie dzisiaj też i już prawie zawał miałam, ale na szczęście to tylko raz przy podcieraniu i później spokój.... Ale już sobie mega stracha napędziłam. Teraz staram się głównie leżeć, a nawet zdążyłam drzemkę strzelić... dobrze, że jutro idę na tą wizytę, bo oszaleje 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
U mnie dzis 7tc. Całe dnie mnie mdli i ogólnie czuję się źle. Poprzednia ciąża to była czysta przyjemność w porównaniu do mojego obecnego samopoczucia.
Ale myślę że to po prostu dlatego że jestem przemęczona. Kiepsko śpię i ogólnie nie mam kiedy odpocząć 🤷‍♀️
Wszystko możliwe dodatkowe stresy nasilają obiawy 🥴 z tym samopoczuciem też u mnie kiepsko 🤦🏻‍♀️ To trzeba tylko trzymać mocno kciuki aby szybko się to nam skończyło 🥺 u mnie się zacznie według aplikacji 6t ☺️ Głowa do góry trzeba to przejść ☺️ Damy radę ☺️
 
reklama
wg aplikacji 5+4 / 2. Ale jakoś sie nie przywiązuje jeszcze do tego. Czekam na usg co wyjdzie. Ja już dzisiaj zaliczyłam dwa odloty. I czuje lewą stronę, takie ciągnięcie w okolicy jakby jajnika. Pamiętam że w tej straconej ciąży miałam większe mdłości ale to było w okolicy 7 tygodnia także może jeszcze wszystko przede mną. Z jednej strony wolałabym mieć te dolegliwości żeby czuc ta ciążę a tak od razu wkręcam sobie ze może coś już jest nie tak.
Spokojnie wszystko będzie dobrze nie ma sensu się nakręcać ☺️ Każda ciąża jest inna ☺️🍀 trzymam za Ciebie kciuki 🤗
 
Do góry