reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Trochę tego jest w 1 trymestrze. Oznaczenie grupy krwi robi się 2 razy. Badanie moczu (mam nabłonki i niską masę czy jakoś tak)
Też mam nabłonki w moczu i podwyższone leukocyty i to dosyć sporo i bakterie więc pewnie jakąś infekcje mam. 14go mam drugą wizytę to pewnie coś przepisze na infekcje.
 
reklama
Też mam nabłonki w moczu i podwyższone leukocyty i to dosyć sporo i bakterie więc pewnie jakąś infekcje mam. 14go mam drugą wizytę to pewnie coś przepisze na infekcje.
U mnie mocz po raz pierwszy od zawsze wyszedł ok...w morfologii 3 wartości powyżej normy ale baaaardzo nieznacznie. Ja się cieszę, że wyniki endokrynologiczne tym razem wyszły wszystkie ok
 
U mnie mocz po raz pierwszy od zawsze wyszedł ok...w morfologii 3 wartości powyżej normy ale baaaardzo nieznacznie. Ja się cieszę, że wyniki endokrynologiczne tym razem wyszły wszystkie ok
W morfologi też miałam 3 lekko powyżej normy a 1 lekko poniżej ale ogólnie to spoko No i tsh 1,6 lekko poszło do góry.
 
W morfologi też miałam 3 lekko powyżej normy a 1 lekko poniżej ale ogólnie to spoko No i tsh 1,6 lekko poszło do góry.
Tsh 1.33...i inne wyniki takie, ze endokrynolog mówi, że może się w ciąży tak wyregulować, że w ogóle zrezygnujemy z leków....trochę to dziwne, tym bardziej, że wcześniej przy baaardzo nieregularnym przyjmowaniu lekarstwa miałam tsh 2.35
 
Tsh 1.33...i inne wyniki takie, ze endokrynolog mówi, że może się w ciąży tak wyregulować, że w ogóle zrezygnujemy z leków....trochę to dziwne, tym bardziej, że wcześniej przy baaardzo nieregularnym przyjmowaniu lekarstwa miałam tsh 2.35
Mi mówił ze do końca 1 trymestru pewnie jeszcze wzrośnie. Miałam 1,4 a po 2,5 tyg 1,6 i tak biorę mała dawkę bo 25 za miesiac mam kontrole i muszę powtórzyć plus ft4.
 
Tsh 1.33...i inne wyniki takie, ze endokrynolog mówi, że może się w ciąży tak wyregulować, że w ogóle zrezygnujemy z leków....trochę to dziwne, tym bardziej, że wcześniej przy baaardzo nieregularnym przyjmowaniu lekarstwa miałam tsh 2.35
Ja na początku maja jak badałam to miałam tsh 2,31, a jak w piątek trafiłam do szpitala z tymi wymiotami to wyszło 0,44 😱😱
 
reklama
Cześć dziewczyny :) mnie tez dawno tu nie było ale duzo się w moim życiu dzieje. Generalnie chodzę prywatnie do gina ale w luxmed robię badania bo mam tam pakiet, zrobiłam wszystkie zlecone badania wlasnie w luxmed i w dzień matki lekarz dał mi posłuchać serduszko ❤️. Wyniki wyszły w normie, ale marker ca 125 wyszedł mi wysoki bo 75 przy maxie 35. Wiedziałam ze mam torbielke bo gin wychwycił ją na usg ale lekarz z luxmedu wysłał mnie na dodatkowe badania pod katem raka jajnika. Na szczęście wyniki wyszły w normie, ale strachu się trochę najadłam. Marker ca-125 może być w ciazy podwyższony i nie oznacza to nic złego to naturalne, tak wiec dziewczyny nie stresujcie się na zapas jeśli tez macie go podwyższonego. W weekend powiedzieliśmy o ciazy jednym rodzicom, bardzo się ucieszyli i czuje się lżej, ze nie muszę przed nimi tego ukrywać :) wczoraj byliśmy na drugiej wizycie prywatnej, dzidzia rosnie ma lekko ponad 2cm i przypomina już małego człowieczka! Podobno obok jest mały krwiak, ale lekarz wstrzymał się z przypisywaniem mi chemii bo twierdzi, ze sam się zaraz wchłonie. Muszę się tylko oszczędzać ale generalnie nie plamilam i bardzo dobrze się czuje. Następna wizyta 29 czerwca i będę miec robione usg genetyczne. Mój gin powiedział, ze to wystarczy, ale pewnie zrobię tez prenatalne. Za zgoda lekarza jutro lecę na mini city break i wierze ze tez wszystko będzie dobrze;) teraz tylko w pracy muszę poinformowac, ale trochę się stresuje bo przyjęli mnie dopiero w kwietniu 🙈 witam wszystkie nowe dziewczyny🌸 i bardzo mi przykro za niepowodzenia u innych dziewczyn pod moja nieobecność, jeszcze będzie dobrze 💗
 
Do góry