reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Wczoraj do późna siedziałam w szpitalu, dzidzia żyje serce bije ( nie mierzył pracy) , rośnie CRL odpowiada 10 tyg+0 , krwawienie być może z krwiaka ale ciężko stwierdzić wg lekarza w szpitalu, jest tego na pewno zdecydowanie wiecej niż przy poprzednich epizodach i wtedy bardziej podbarwiony śluz a teraz po prostu krew. Nie będę ukrywać że psycha mi siada z każdym kolejnym takim wydarzeniem....:(
 
reklama
Wczoraj do późna siedziałam w szpitalu, dzidzia żyje serce bije ( nie mierzył pracy) , rośnie CRL odpowiada 10 tyg+0 , krwawienie być może z krwiaka ale ciężko stwierdzić wg lekarza w szpitalu, jest tego na pewno zdecydowanie wiecej niż przy poprzednich epizodach i wtedy bardziej podbarwiony śluz a teraz po prostu krew. Nie będę ukrywać że psycha mi siada z każdym kolejnym takim wydarzeniem....:(
Najważniejsze ze ciąża się rozwija. Kiedy masz wizytę u lekarza?
 
Za mną koszmarna noc. Tak mnie bolało podbrzusze już od wieczora. Do tego po luteinie która mam pod język dostalam od razu mdłości i tak kręciłam się z boku na bok 🙄 rano tak jak moj roczniak śpi do 8 to dzisiaj zrobił pobudkę 6:30. A w nocy dwa razy pobudka na butelkę. Jakaś jestem dzisiaj drętwa z rana, chociaż wiecie o dziwo w środę kiedy dostalam plamienia skończyły się moje problemy ze skrajnym zmęczeniem. Mam nadzieje ze to już nie wróci 😐

Będzie dobrze!
 
Ja dziś po odbiorze wyników krzywej cukrowej. Założyłam, że będzie cukrzyca ciążowa. Przychodzę, a pielęgniarka po analizie wyników stwierdziła, że wszystkie są w porządku, wszystkie pomiary prawidłowe. Także na razie nie będę musiała się kłuć itd. aż jestem w szoku. 😁
super, że wyniki w porządku 🙂
Zawsze 1 lek mniej (metformina), no i bez pomiarów cukru 😉
 
Dziewczyny miałyście robione badanie na różyczkę? Dostałam wyniki i powyżej 10 jest napisane, że albo przeszłam albo miałam szczepienie....mi wyszło 351 i rozumiem co to znaczy tylko, że wynik zaznaczony na czerwono.....tak jakby był zły....i tego nie rozumiem....
 
Dziewczyny miałyście robione badanie na różyczkę? Dostałam wyniki i powyżej 10 jest napisane, że albo przeszłam albo miałam szczepienie....mi wyszło 351 i rozumiem co to znaczy tylko, że wynik zaznaczony na czerwono.....tak jakby był zły....i tego nie rozumiem....
Ja mam przeciwciała różyczki 262,70 akurat wczoraj wyniki odebrałam
 
reklama
Dziewczyny miałyście robione badanie na różyczkę? Dostałam wyniki i powyżej 10 jest napisane, że albo przeszłam albo miałam szczepienie....mi wyszło 351 i rozumiem co to znaczy tylko, że wynik zaznaczony na czerwono.....tak jakby był zły....i tego nie rozumiem....
miałam na ospę, cytomegalię i różyczkę. Również mam przeciwciała.
 
Do góry