reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.
rozumiem Cię. Strata pozostawia z głowie taki ślad, którego trudno się pozbyć. Ja mam wizytę dopiero 8 czerwca 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.
Ja to samo, sprawdzam rano czy piersi bolą. Wczoraj się zaniepokoiłam, bo po zdjęciu stanika nie poczułam takiego mocnego bólu jak wcześniej. Dziś rano mąż mnie przytulił to zabolały, wiec kamień z serca, jak głupio to nie zabrzmi.
Ja tez chodzę jakaś smutna, wczoraj kilka chwil euforii ze Beta, ale znowu ten progesteron. Do wizyty mam brać dupka.
 
Hejka. U mnie dzisiaj jakies brazowe plamienie 😞. Także lezing obowiązkowy. Nie wiem co robic czy jechać dzisiaj do jakiegos byle jakiego gina czy czekać na poniedziałek i wizyte u mojego gina... a tak było fajnie.
ja bym pewnie pojechała. Ale to jestem ja. Pomyśl co Ci podpowiada serduszko i tak zrób ✊
 
ja bym pewnie pojechała. Ale to jestem ja. Pomyśl co Ci podpowiada serduszko i tak zrób ✊
Kazde plamienie lepiej skontrolować, podjedz na IP jeśli masz możliwość, niech Cie zbadają, będziesz spokojniejsza. Lepiej 10x pojechać więcej niż raz za mało. 😔😔


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na wieści ✊
 
Hejka. U mnie dzisiaj jakies brazowe plamienie 😞. Także lezing obowiązkowy. Nie wiem co robic czy jechać dzisiaj do jakiegos byle jakiego gina czy czekać na poniedziałek i wizyte u mojego gina... a tak było fajnie.
Tez bym pojechała, zaraz weekend to może być utrudniony dostęp do gina.
 
Nigdy nie korzystałam z IP a dzisiaj mam opcje podjechać do babki ale kiepski z niej fachowiec nie potrafi odróżnić ciąży od torbieli 🤔 tylko ona najbliżej mnie dzisiaj przyjmuje.
 
Nigdy nie korzystałam z IP a dzisiaj mam opcje podjechać do babki ale kiepski z niej fachowiec nie potrafi odróżnić ciąży od torbieli 🤔 tylko ona najbliżej mnie dzisiaj przyjmuje.
A IP ginekologiczna? Ja 1 raz trafiłam tam w 1 ciazy straconej tez z plamieniem ,oprócz babeczek w recepcji i ich maximum poziomu bezczelnosci- nie dalam się wyprosić, lekarz ma obowiązek Cie zbadać. To reszta przebiegła bardzo sprawnie, także jeśli babeczce do której możesz podjechać nie za bardzo ufasz w kwestii umiejętności,to może spróbuj podjechać na IP? Teoszke nakłam ze a to boli a to to tamto i może w trybie szybszym przyjmą? Bedzie spokojniejszw glowa po badaniu na weekend
 
Dziewczyny! Musicie myśleć pozytywnie. Brak objawów wcale nie musi oznaczać, że ciąża się nie rozwija i odwrotnie. Wiem co mówię. Trochę w życiu przeszłam, zanim mogłam przytulić mojego drugiego synka. Na niektóre rzeczy nie ma się wpływu a stres w ciąży może przynieść więcej szkody niż pożytku.

@Jula19 ja bym podjechała na IP skoro lekarzowi nie ufasz, tak jak już wcześniej dziewczyny napisały, zwłaszcza przed weekendem. Może po prostu potrzebujesz luteinę.
 
reklama
A IP ginekologiczna? Ja 1 raz trafiłam tam w 1 ciazy straconej tez z plamieniem ,oprócz babeczek w recepcji i ich maximum poziomu bezczelnosci- nie dalam się wyprosić, lekarz ma obowiązek Cie zbadać. To reszta przebiegła bardzo sprawnie, także jeśli babeczce do której możesz podjechać nie za bardzo ufasz w kwestii umiejętności,to może spróbuj podjechać na IP? Teoszke nakłam ze a to boli a to to tamto i może w trybie szybszym przyjmą? Bedzie spokojniejszw glowa po badaniu na weekend
ona też pracuje w tym szpitalu. Ale dzisiaj miałabym pewnosc że bedzie inny lekarz skoro przyjmuje prywatnie u siebie w domu.
 
Do góry