reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
mam nadzieje ze to to...
Bedzie dobrze kochana. Jesteś obwarowana lekami, pod kontrolą lekarza. Wiem, że trudno jest sobie poradzić z myślami: sama byłam totalnie przerazona wynikami progesteronu, bałam się ciąży pozamacicznej zwłaszcza ze mój lekarz prowadzący sam powiedział ze jest taka opcja. Na razie ciąża rozwija się prawidłowo i na tym trzeba się skupić. Oczywiscie mieć rękę na pulsie, ale to masz :*
 
Ja bym pojechała. Ja gez płamilam delikatnie brązowym śluzem, pierwsze 2 dni. Pojechalam na IP tam usg wykazało,że ciaza zatrzymała się tydzień wcześniej - lekarz u którego bylam najpierw bez usg dal mi dupka i luteinę,stwierdził że to od nadzerki. Kazal czekać na wizytę za 3tyg. Gdyby nie IP trgo samego dnia to podtrzymywałabym to czego nie powinnam. Nie chce straszyć broń boże, ale jeśli uznasz ze chcesz odpocząć i poczekać do wizyty to Twoja decyzja oczywiście. Mam madzieje ze te plamienie u Ciebie to tylko i wyłącznie podrażnienie. Jednak Ja bym profilaktycznie dla spokoju serca podjechała gdzies na Usg,aby die uspokoić. Zrobisz co uznasz za słuszne, odpoczywaj wiec i obserwuj. Oby juz więcej niepokojących objawów nie bylo.
 
Bedzie dobrze kochana. Jesteś obwarowana lekami, pod kontrolą lekarza. Wiem, że trudno jest sobie poradzić z myślami: sama byłam totalnie przerazona wynikami progesteronu, bałam się ciąży pozamacicznej zwłaszcza ze mój lekarz prowadzący sam powiedział ze jest taka opcja. Na razie ciąża rozwija się prawidłowo i na tym trzeba się skupić. Oczywiscie mieć rękę na pulsie, ale to masz :*
mam i staram się myslec pozytywnie tylko Najgorsze jest to ze w poprzedniej straconej ciąży tez plamiłam niby mnie uspokajali ze krwiak sie oczyszcza.
 
Dziewczyny! Musicie myśleć pozytywnie. Brak objawów wcale nie musi oznaczać, że ciąża się nie rozwija i odwrotnie. Wiem co mówię. Trochę w życiu przeszłam, zanim mogłam przytulić mojego drugiego synka. Na niektóre rzeczy nie ma się wpływu a stres w ciąży może przynieść więcej szkody niż pożytku.

@Jula19 ja bym podjechała na IP skoro lekarzowi nie ufasz, tak jak już wcześniej dziewczyny napisały, zwłaszcza przed weekendem. Może po prostu potrzebujesz luteinę.
ja już mam luteine plus dupka od 5 maja
 
Wkonci jest wynik, wydaje się że jest ok?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220527-120804.png
    Screenshot_20220527-120804.png
    57,4 KB · Wyświetleń: 85
Ja za to narzekam na objawy ciążowe. Od dwóch tygodni codziennie od rana do wieczora chce mi się wymiotować :/ Za kilka dni kończy mi się urlop, nie wiem jak z takimi mdłościami wrócę do pracy. Liczę na to ze w drugim trymestrze mdłości odpuszczą
 
reklama
Dziewczyny, u których tak jak u mnie będzie mała różnica wieku pomiędzy dziećmi. U mnie będzie to ok 1,5 roku różnicy.
Czy zastanawiałyście się już jak rozwiązać kwestie wózka? Macie na oku jakieś wózki rok po roku?
 
Do góry