reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. 🥰
U mnie dzisiaj jakiś depresyjny dzień, nic mnie nie cieszy, w ogóle mam przeczucie, że w poniedziałek znowu usłyszę, że z ciąży nic nie będzie. Na zmianę chodzę zła, za chwilę chce mi się płakać i tak w kółko. Wczoraj mąż leciał do apteki po coś na ból gardła i ucha dla mnie, dzisiaj córkę boli ucho. Do dupy ten dzień. Byle do poniedziałku. 🤦🏽‍♀️
Dawajcie znać po wizytach! Oby u Was było więcej optymizmu. ❤️
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.

Piąteczka, też chodzę i ciągle sprawdzam czy piersi bolą nadal.
Po złych doświadczeniach to człowiek chyba nigdy już nie będzie umiał się cieszyć w 100%, dopóki nie będzie trzymał dziecka na rękach. 🤷🏽‍♀️
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.
I ja również ciagle sprawdzam czy bolą piersi - a nie bolą 😳 dziś 6t5d
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj wg apki 8+5 obudziłam się i oczywiście szybkie sprawdzanie - piersi nie bola. Wpadłam w panikę. Leżę i się zamartwiam:( wizyta dopiero 1 czerwca. Przez zle doświadczenia, mimo, że bardzo bym chciała nie umiem się w ogóle cieszyć ta ciaza.
Nie martw się, ja w pierwszej ciąży miałam bóle piersi i nagle ten ból ustąpił. Miałam takiego stresa, w głowie czarne scenariusze, że już po wszystkim. Ale na wizycie okazało się, że wszystko ok, a ja niepotrzebnie panikowałam. ☺️
Wierzę, że u Ciebie i Twojego maleństwa też jest wszystko w porządku. 💞
 
A ja mam od kilku dni jakiś zjazd. 😢😓 Na początku cieszyłam się, że nie mam żadnych objawów. A teraz nie wiem co się dzieje jestem mega zmęczona, najchętniej bym cały czas leżała. I do tego chyba mam na coś alergie, bo leci mi z nosa jak z kranu, dodatkowo nos przytkany i ciągle kicham. Już mnie tak piecze skóra od ciągłego wycierania nosa. Dziwi mnie tylko to, bo przed ciążą nie miałam tak silnych objawów alergicznych.

Dzisiaj u mnie 6+4 ☺️ i już mam taki brzuch jak w 4-5 miesiącu 🤷🙄 Martwi mnie to tempo w jakim on rośnie.
I przypadłby się w końcu umówić na wizytę do gina...🙉😂
 
reklama
Do góry