reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Znalazłam prywatnie gina, ciąża z USG młodsza niż z OM, zarodek, ciałko żółte, za tydzień powtórka i zobaczymy 🤷 jakoś wcale mnie to nie uspokoiło. Z om 6+4 z USG 5+2
pamiętam jak poszłam w 6+0 wg OM i był pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Jedna z dziewczyn mi napisała, że jak jest ciałko żółte to będzie i zarodek 🙂 uspokoiło mnie to poszłam 6 dni później i faktycznie był zarodek i serduszko i wg USG to wtedy było 6+1 🙂 spokojnie za tydzień będzie zarodek 🙂
 
@xdorotaa ja miałam taka sytuacje z wynikami tylko ze nie dotyczyły mnie tylko mojego synka.
Robiliśmy zwykła morfologię gdzie wynik miał być tego samego dnia, czekaliśmy i nic, następnego dnia tez cisza a 3 zadzwonili ze zrobił się skrzep i trzeba powtórzyć 🙄🙄🙄 mam nadzieje ze u ciebie okaże się ze zaraz będą wyniki.
Ja z diagnostyki czasami dostawałam wyniki późno w nocy :)
 
Ja powiem Wam szczerze ze muszę wykonać te wszystkie badania przed 3.06 a tak mi się nie chce zebrać i jechać do przychodni 🙄🙄 muszę kombinowac z kim zostawić synka a jeszcze ta pogoda jest taka dobijająca 😵‍💫
 
Ja powiem Wam szczerze ze muszę wykonać te wszystkie badania przed 3.06 a tak mi się nie chce zebrać i jechać do przychodni 🙄🙄 muszę kombinowac z kim zostawić synka a jeszcze ta pogoda jest taka dobijająca 😵‍💫
Pogoda jest masakra… U mnie tak samo deszczowo, w pracy prawie zasypiam. Tak bardzo brakuje mi energetyków, które przed ciąża piłam codziennie, bo kawy nie lubię.
 
reklama
@xdorotaa ja miałam taka sytuacje z wynikami tylko ze nie dotyczyły mnie tylko mojego synka.
Robiliśmy zwykła morfologię gdzie wynik miał być tego samego dnia, czekaliśmy i nic, następnego dnia tez cisza a 3 zadzwonili ze zrobił się skrzep i trzeba powtórzyć 🙄🙄🙄 mam nadzieje ze u ciebie okaże się ze zaraz będą wyniki.
Ja z diagnostyki czasami dostawałam wyniki późno w nocy :)
Cieprliwie czekam....ale i moja cieprliwosc kiedyś się skończy...kolejny dzień stresu....
 
Do góry