reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

tez jestem ciekawa co zobaczy Twoja gin na USG, mimo ze OM miałaś ponad tydzień przede mna to owu miałaś tak jak ja (ja miałam 9-10.04 wg testów i temp) wiec mimo ze wiek ciąży samej w sobie mamy rożny to obraz usg może wyglądać podobnie 💛 Pisz koniecznie od razu o wynikach bety i po wizycie 😘

Co do bliźniaków - byłoby na pewno 2x więcej do kochania, bardzo duże wyzwanie ale cieszyłbym się. Dla mnie najważniejsze jest żeby było zdrowe 🌼 trochę się pospieszyliśmy z tymi badaniami nasienia (bo nie chciałam tracić czasu gdyby się miało okazać ze to nie u mnie jest jakiś ewentualny problem) i przez ten wynik zamartwiam się niepotrzebnie dlatego dla spokoju ducha będziemy robić NIFTY w 10tc. A prenatalne będziesz robiła u tej samej gin?
Też miałam owulke 9-10.04. Wizytę mam 4 maja
 
reklama
tez jestem ciekawa co zobaczy Twoja gin na USG, mimo ze OM miałaś ponad tydzień przede mna to owu miałaś tak jak ja (ja miałam 9-10.04 wg testów i temp) wiec mimo ze wiek ciąży samej w sobie mamy rożny to obraz usg może wyglądać podobnie 💛 Pisz koniecznie od razu o wynikach bety i po wizycie 😘

Co do bliźniaków - byłoby na pewno 2x więcej do kochania, bardzo duże wyzwanie ale cieszyłbym się. Dla mnie najważniejsze jest żeby było zdrowe 🌼 trochę się pospieszyliśmy z tymi badaniami nasienia (bo nie chciałam tracić czasu gdyby się miało okazać ze to nie u mnie jest jakiś ewentualny problem) i przez ten wynik zamartwiam się niepotrzebnie dlatego dla spokoju ducha będziemy robić NIFTY w 10tc. A prenatalne będziesz robiła u tej samej gin?
No ja właśnie owu miałam 10 kwietnia. Tylko że u mnie ta beta tak przyrasta w normie ale bez szału, więc nie wiem czy będzie aż tak dużo widać już na tym USG. Pewnie po becie z 9.05. się okaże czego mogę się spodziewać następnego dnia :)
Widzisz u Ciebie 0% zdrowych plemników, u mnie seks 5 dni przed owu a jakoś się udało 😂 widocznie tak miało być ❤️
Myślę że na prenatalne u tego samego gina bo mają bardzo dobry sprzęt, dużo widać plus nagrywają badanie i dają zdjęcia 3d ❤️ pewnie na pierwszym prenatalnym za dużo nie będzie widać ale liczę na jakąś pamiątkę 😍
Przypomnisz kiedy Ty idziesz na USG? Chyba jakoś tydzień po mnie?
 
No ja właśnie owu miałam 10 kwietnia. Tylko że u mnie ta beta tak przyrasta w normie ale bez szału, więc nie wiem czy będzie aż tak dużo widać już na tym USG. Pewnie po becie z 9.05. się okaże czego mogę się spodziewać następnego dnia :)
Widzisz u Ciebie 0% zdrowych plemników, u mnie seks 5 dni przed owu a jakoś się udało 😂 widocznie tak miało być ❤️
Myślę że na prenatalne u tego samego gina bo mają bardzo dobry sprzęt, dużo widać plus nagrywają badanie i dają zdjęcia 3d ❤️ pewnie na pierwszym prenatalnym za dużo nie będzie widać ale liczę na jakąś pamiątkę 😍
Przypomnisz kiedy Ty idziesz na USG? Chyba jakoś tydzień po mnie?
tak, tydzień i jeden dzień po Tobie, wychodzi równo 7+0 wiec powinno już bić serduszko - nie mogę się doczekać już tej daty 💛 ja mieszkam w Niemczech - wyczytałam, że badania są tutaj co 4 tygodnie ale rozważam prenatalne i zrobienie NIFTY w Polsce 😙
 
tak, tydzień i jeden dzień po Tobie, wychodzi równo 7+0 wiec powinno już bić serduszko - nie mogę się doczekać już tej daty 💛 ja mieszkam w Niemczech - wyczytałam, że badania są tutaj co 4 tygodnie ale rozważam prenatalne i zrobienie NIFTY w Polsce 😙
Kurcze to czekanie mnie zabije 😬 a na pewno stres przed wizytą będzie ogromny... Najgorsza dla mnie teraz że jest ta majowka, grill, piwko i normalnie też bym wypiła a tak tylko piwo 0% i widziałam te podejrzane spojrzenia rodzinki 🙈 a dopóki lekarz mi nie potwierdzi że na USG jest prawidłowa ciąża to nie chce nic mówić ... Jeżeli masz taką możliwość to super, chociaż te 4 tyg to chyba taki standard w Pl też :)
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam wyżej edytowalna listę badań, starałam się zebrać daty z tego co pisalyscie, jak coś jest nie tak albo kogoś brakuje to meldujcie, będę uzupełniać ☺️

@Kamilad - my jesteśmy na majowce z moja przyjaciółka która jako jedyna na razie wie wiec nie muszę się czaic z niepiciem 🙈 rodzinie chcemy dopiero powiedzieć na koniec czerwca po wynikach Nifty, natomiast życie za granica znacząco to ułatwia
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Kapozi - wizyta 4.05
@Nuskalka - wizyta 5.05
@Kamilad - wizyta 9.05
@black_angel - wizyta 9.05
@Olga089 - wizyta 9.05
@Madlein - wizyta 10.05
@xdorotaa - wizyta 16.05
@stella33 - wizyta 18.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
Ja 06.05 wizyta :) ale martwię się dziewczyny, bo 2 razy mialam sluz podbarwiony na różowo.. 2 ciaze jiz straciłam :(
 
reklama
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Kapozi - wizyta 4.05
@Nuskalka - wizyta 5.05
@Kamilad - wizyta 9.05
@black_angel - wizyta 9.05
@Olga089 - wizyta 9.05
@Madlein - wizyta 10.05
@xdorotaa - wizyta 16.05
@stella33 - wizyta 18.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
Poprawka, ja mam 10.05. :)
 
Do góry