reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Odebrałam wyniki, Beta 2137,7! Przyrost wg kalkulatora dobry. Jeden kamień z serca.

Czekam na telefon od gina - progesteron wyszedł tylko powyżej 5. 😭 Czekam aż oddzwoni 🤞🏻
Progesteron wytwarza się pulsacyjnie ale kurdę faktycznie bardzo niski. A wcześniej sprawdzałaś proga? Tracę czasami wątek i nie wiem co kto jak 🙈
 
reklama
A ja czuję się dzisiaj jak kupa i wyglądam jak kupa....mam napięcie w dole brzucha i jedyne co byłam w stanie dzisiaj w siebie wcisnąć to danie. Kubeczka instant - gdzie nieznosze takich dań i normalnie nie jem....a teraz mam wyrzuty sumienia że jem chemię....

Badan jak nie było tak nie ma, wczoraj zapewniali że będzie do południa. Mija kolejny dzień a wyników nie ma.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220526-170912-329.png
    Screenshot_20220526-170912-329.png
    56,8 KB · Wyświetleń: 55
A ja czuję się dzisiaj jak kupa i wyglądam jak kupa....mam napięcie w dole brzucha i jedyne co byłam w stanie dzisiaj w siebie wcisnąć to danie. Kubeczka instant - gdzie nieznosze takich dań i normalnie nie jem....a teraz mam wyrzuty sumienia że jem chemię....

Badan jak nie było tak nie ma, wczoraj zapewniali że będzie do południa. Mija kolejny dzień a wyników nie ma.
Byłaś w labo?
 
reklama
Zaczynam się zastanawiać czy coś się stało z próbka i czy jak otrzymam wynik to czy będzie to wiarygodny wynik jak nie wiadomo co i gdzie się dzieje z próbka...
 
Do góry