reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Heeej 😊 witamy 😊
Mamy podobnie u mnie tez zaskoczenie z druga ciąża… w 3 cyklu po porodzie się udało nie wiem jakim cudem 🙈😊 i u mnie jutro 6+0 😊
Generalnie myślałam, że jakiś rotawirus mnie męczy od soboty. Bolał mnie żołądek, i tak nawet myślałam sobie, że jeden jedyny raz tak mnie bolał żołądek równo rok temu w ciąży. Dzisiaj też mdłości mnie męczą dlatego zrobiłam popołudniu test tak dla pewności. No tłuste krechy, że tu nie ma cienia wątpliwości 😂
Mam nadzieję, że ta ciąża będzie choć trochę łagodniejsza pod względem wymiotowania i wieczornych mdłości od pierwszej.
Muszę się zapisać na wizytę i to szybko bo jestem po CC I cholernie się boję zagnieżdżenia w bliźnie.
 

Załączniki

  • 20220523_231656.jpg
    20220523_231656.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Powiedzcie mi jedna rzecz, dostałam skierowanie na badania na NFZ te z krwi i dzisiaj byłam zrobić , co prawda musiałam dorobić cmv antyhbs i różyczkę bo nie było na skierowaniu ale zastanawia mnie fakt że poinformowano mnie, że wyniki będą wyłącznie dostępne na wizycie u lekarza nie dostanę ich do wglądu ani w wersji papierowej co mnie zdziwiło bo chciałabym je mieć przy sobie i wziąć na prywatną wizytę też, a się okazuje że będzie to niemożliwe i lekarz na wizycie wpisze niektóre wyniki do karty ciąży tylko i wyłącznie ..no nie wyobrażam sobie iść do ginekologa prywatnie z wynikami w karcie ciąży od innego lekarza.... Pani powiedziała że wprowadzili to rok temu bo Panie przychodziły tylko na 1 wizytę aby dostać skierowanie i wracały do lekarzy prywatnych prowadzić ciążę... No ok ,ale z drugiej strony place składki , należy mi się to i wg mnie nikt mnie nie może pozbawić dostępu do wyników ...
 
reklama
Do góry