reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Paraplu, najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
Najgorsze co może być to dostać temperatury od infekcji. Tak mi zawsze lekarka mówi.
Ja w pierwszej ciąży, pomimo braku objawów, ale na posiewie bakterie wyszły, dostałam Augmentin.
Teraz brałam furaginę, bo nie wiedziałam że jestem w ciąży. Zazwyczaj nospa mi pomagała - tym razem męczyłam się okrutnie.
 
reklama
Mnie dzis gin poinformował o badaniach prenatalnych i komplet takich badan 400 zl,bez krwi samo usg 200 zl czy któraś z Was będzie może robila takie badania?kurczę ceny powalajace:(
 
Paraplu myślę że warto lekarza zapytać ale ja jak miałam jakaś infekcje w poprzedniej ciąży to dostałam antybiotyk duomox podobno bezpieczny w ciąży.
Czy któraś z Was korzysta już z jakiś aplikacji ciążowych i może jakaś polecić?szukam i na nic się zdecydować nie mogę.
Brzusio gratulacje dla Twojego serduszka:)

Polecam Ovia pregnant. Jak dla mnie bezkonkurencyjna appka jesli nie masz przeciwko temu, ze jest po angielsku.
1464113044-iie53s.jpeg
1464113057-zi2ygp.jpeg
1464113078-2oukf2.jpeg
 
Paraplu zalezy czy slaba infekcja czy cos poważniejszego,bo jesli to drugie to "domowe"sposoby nie pomoga tak ja piszą dziewczyny najlepiej isc do lekarza
 
Mnie dzis gin poinformował o badaniach prenatalnych i komplet takich badan 400 zl,bez krwi samo usg 200 zl czy któraś z Was będzie może robila takie badania?
Ja miałam w 2 ciąży, bo na badaniu u gina przezierność karkowa wyszła źle. Wyglądało, że mała ma pogrubiony fałd karkowy, a to jedno ze wskazań do takich badań. Teraz nie zamierzam iść sama. Jeśli przezierność karkowa będzie ok, to małe prawdopodobieństwo żeby były jakieś wady.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu, najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
Najgorsze co może być to dostać temperatury od infekcji. Tak mi zawsze lekarka mówi.
Ja w pierwszej ciąży, pomimo braku objawów, ale na posiewie bakterie wyszły, dostałam Augmentin.
Teraz brałam furaginę, bo nie wiedziałam że jestem w ciąży. Zazwyczaj nospa mi pomagała - tym razem męczyłam się okrutnie.


Holendreskich konowalow to sie nawet nie bede pytac bo sa tragiczni. Zadzwonie jutro do polskiej lekarki i sie skonsultuje. U mnie infekcja to kwestia godzin wiec zaraz lece do sklepu po zurawine, cytryne i rumianek aby juz zaczac dzialac.

Moj orgniazm jest tak powalony, ze nie goraczkuje takze to mi nie grozi. Nawet z zapaleniem pluc gdzie miesiac w domu spedzilam a potem a wyladowalam w szpitalu z powodu powiklan to mialam temp. 36,6.
 
Dzięki Paraplu,zaraz sobie ściągnę ta aplikacje:)3 miesiące przed ciążą instalowalam sobie aplikacje miesiaczkowa i byłam zachwycona i dziś pomyślałam że czas na ciążowa:)
 
Ja miałam w 2 ciąży, bo na badaniu u gina przezierność karkowa wyszła źle. Wyglądało, że mała ma pogrubiony fałd karkowy, a to jedno ze wskazań do takich badań. Teraz nie zamierzam iść sama. Jeśli przezierność karkowa będzie ok, to małe prawdopodobieństwo żeby były jakieś wady.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
Acha to o tym nie wiedziałam a kiedy(w ktorym tygodniu) sie robi ta przeziernosc karkowa?
 
reklama
Do góry