reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam,
Wygląda na to, że i ja zostanę styczniową mamą. Piątek, 13tego okazał się szczęśliwy - zobaczyłam dwie kreski :-) Wczoraj u lekarza zobaczyliśmy naszą niespełna 3mm kropkę.
Termin chyba 18 stycznia.
To jest moja druga ciąża. Mam ponad rocznego łobuziaka.
W pierwszej ominęły mnie mdłości, zachcianki i humorki. Jak do tej pory też czuje się ok i mam nadzieję, że tak pozostanie (obym nie zapeszyła).
Podobno rower jest ok - ale trzeba uważać ze względu na możliwy upadek.
Ja korzystam ze stacjonarnego, ale patrzę się żeby puls nie skoczył powyżej 140.
 
reklama
Ja kawe przestałam pic kilka mc z powodu żołądek strasznie mnie bolał takze wszelkie energetyki i kawe odstawiłam takze mam to z głowy :)

Umieram dzis na ból pleców [emoji30] i pochodzilam drugi dzien po sklepach i chyba przesadziłam bo krzyż mi pęka [emoji58] i apetyt coraz mniejszy jakby, niby głodna ale nie wiem na co mam ochotę co wezmę to mi rośnie w gębie ehhh


MiMeMi witaj [emoji5][emoji5][emoji5]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki kochane jestem juz po..serduszko bije i wszystko jest ok.ginekolog pprzepisal mi prenatal uno takie z imbirem ponoć ma pomoc na mdlodsci no i kazał mi jesc na sucho nie popijać żeby zminimalizowac wymioty a ja nie potrafię bo jak nie popijam to mi wszystko rośnie w buzi
 
Dziewczyny pilna pomoc. Co moge brac na zapalenie cewki moczowej?! Czuje, ze mnie cholerstwo znow lapie :( a chce uniknac brania silnych lekow. Wiem, ze woda z cytryna i zurawina pomagaja. Cos jeszcze?
 
Paraplu myślę że warto lekarza zapytać ale ja jak miałam jakaś infekcje w poprzedniej ciąży to dostałam antybiotyk duomox podobno bezpieczny w ciąży.
Czy któraś z Was korzysta już z jakiś aplikacji ciążowych i może jakaś polecić?szukam i na nic się zdecydować nie mogę.
Brzusio gratulacje dla Twojego serduszka:)
 
Aniay super link !

Paraplu chyba żurawina teraz to najlepsze ja tez często sie borykam z tym problemem zawsze pomagał mi termofor na którym siadłam ale teraz raczej nie wskazane nagrzewanie takze duzo pij zeby sikać i żurawina


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pilna pomoc. Co moge brac na zapalenie cewki moczowej?! Czuje, ze mnie cholerstwo znow lapie :( a chce uniknac brania silnych lekow. Wiem, ze woda z cytryna i zurawina pomagaja. Cos jeszcze?
Może nasiadówki w wodzie z rumiankiem.rumianek ma właściwości przeciwzapalne u przeciwbakteryjne
 
reklama
Dziekuje
Paraplu myślę że warto lekarza zapytać ale ja jak miałam jakaś infekcje w poprzedniej ciąży to dostałam antybiotyk duomox podobno bezpieczny w ciąży.
Czy któraś z Was korzysta już z jakiś aplikacji ciążowych i może jakaś polecić?szukam i na nic się zdecydować nie mogę.
Brzusio gratulacje dla Twojego serduszka:)
Dziekuje:)
 
Do góry