reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Brzusio ja ani w pierwszej ani w tej ciazy nie mam nudnosci i nie wymiotuje wiec to nie jest regula :)
 
reklama
Witaj Olivka,
Nie wiem jak u Was ale u mnie upał juz od rana,popołudniu pewnie będzie jeszcze gorzej.w poprzedniej ciąży miałam juz ogromny brzuch w wakacyjnych miesiącach i strasznie puchłam.teraz sobie myślę że styczeń to dobry miesiąc na rodzenie:)
Wczoraj widziałam mój pecherzyk,sliczniutki okraglutki:)zarodka jeszcze nie ma ale coś się tam tworzy;)
aniaz gratuluję bijącego serduszka, robienie bety w późniejszych tygodniach może nerwów napsuc;)
Kolorowa pochwal się koleżankom z forum jaką masz sukienkę na wielkie wydarzenie:)
 
Ja w poprzedniej ciąży zero wymiotów, wszystko cacy... Z tą tak było do dziś... Zaczyna mnie nudzić... Ehhh... Także dołączam do grona tych,co też cierpią [emoji6]
Ja mam wizytę i usg dopiero w przyszły czwartek, już się stresuje,czy wszystko jest w porządku. Wczoraj zeschizowałam, zrobiłam test [emoji28] a tu krucha grubsza od testowej. Uspokoiłam się i poszłam spać...

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosana właśnie miałam się to samo pytać :) w ciąży w chodziłam do Strzelczyka do przychodni na wrzosowiaku (kobiety w ciąży są zapisywane na wizyty w takim zeszycie i nie muszą stać w kolejce by się rejestrować. I do dr Lemańskiego prywatnie na Kutrzeby. jego mogę polecić z czystym sumieniem bo to człowiek dusza i widać że kocha to co robi ale wg mnie za mało usg robi przejmując prywatnie. Z 4 w ciągu całej ciąży jeśli nic się nie dzieje. Ale jest na każde wezwanie. Sama nie wiem do kogo teraz iść.

Ulcia witaj i gratuluję fasolki :) na kidy masz termin?

Asiz daj znać po wizycie. 3mam kciuki żeby było dobrze

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom


Ja byłam teraz w Medyku u dr. Płacheckiego. Wizyta 120 zł ale na prawde swietny lekarz. Człowiek wychodzi od niego taki uspokojony :)
Usg zrobil pomimo ze byl to dopiero sr. 5 tygodnia i wypatrzyl 3mm pecherzyk.
Teraz chce isc gdzies na nfz zeby dostac skierowanie na badania ktore mi zlecil zrobic ;)
Z tym ze ja jak juz sie pochwale rodzinie to sie potem przeniose do jakiegos lekarza na parkitke bo tam pracuje moja przyszla tesciowa i bede wiedziala ze bd miec dobra opieke i na nfz ;) i bez kolejek:p
 
Pytanie do mam :) Dziewczyny powiedzcie czy sprawdziło wam się w poprzednich ciązach ze jedliście słodkie to była dziewczynka a jak kwaśne to chłopczyk ?
 
reklama
Pytanie do mam :) Dziewczyny powiedzcie czy sprawdziło wam się w poprzednich ciązach ze jedliście słodkie to była dziewczynka a jak kwaśne to chłopczyk ?
Nam sie sprawdzilo w poprzedniej ciąży jadlam tony słodkiego i mamy coreczke Ale nie wiem czy to zawsze sie sprawdza chyba bywa róznie
 
Do góry