reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Cześć Wszystkim! podczytuję Was trochę i postanowilam sie przedstawic jestem w 8 tc choc moj gin twierdzi ze mam liczyc tylko skonczone tygodnie, wiec dla niego jestem w 7 to moja druga ciąża z pierwszej wyszedl syn 4.5 roku temu. Jutro moze sie dowiem czy bije serduszko bo jeszcze niestety tego nie wiem. Termin mam na 11.01.2017
 
Witajcie kochane.ja wstalam dzis wyszykować córkę do przedszkola a tu szok nie wymiotuje nie mam nudności czy to nie za wcześnie sie skonczylo?strasznie sie martwie
 
Brzusio moze masz lepszy dzien mnie tez nie meczy codziennie [emoji6] takze jak mam luzik to korzystam [emoji38] z codziennych objawów mam ból moich rodzynek [emoji16][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olivka85 witamy... Brzusio ciesz się a nie zamartwiaj...Jutro cie mogą dopaść za to podwójne mdłości[emoji3] Ja mam dzisiaj wolne bo na 10.30 mam Dzień Mamy u dziewczynek w przedszkolu. Pozdrawiam Was mamuśki trzymajcie się i nie martwić się tylko cieszyć się i korzystać nie wiem jak u Was z pięknej pogody u mnie gorąco dzisiaj

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wszystkim! podczytuję Was trochę i postanowilam sie przedstawic jestem w 8 tc choc moj gin twierdzi ze mam liczyc tylko skonczone tygodnie, wiec dla niego jestem w 7 to moja druga ciąża z pierwszej wyszedl syn 4.5 roku temu. Jutro moze sie dowiem czy bije serduszko bo jeszcze niestety tego nie wiem. Termin mam na 11.01.2017

Witaj, ciekawy sposb liczenia tygodni, ale może ma sens.
Witajcie kochane.ja wstalam dzis wyszykować córkę do przedszkola a tu szok nie wymiotuje nie mam nudności czy to nie za wcześnie sie skonczylo?strasznie sie martwie
Duzo może alezec od tego Co I o ktorej zjesz poprzedniego dnia.
Ja wczoraj miałam generalnie spokój a dzis znowu czuje ze mnie mdli od rana.
Zycze udanego wtorku, ja mam wizyte u poloznej dzis na 11:40.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie.troche sie pospieszylam bo jednak mnie juz troche mdli ale rano to czułam sie tak dobrze jak juz dawno sie nie czułam wiec się wystraszyłam.no u swiruje bo dzis mam wizytę u ginekologa.zycze Wam kochane miłego dzionka
 
Do góry