reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Pytanie do mam :) Dziewczyny powiedzcie czy sprawdziło wam się w poprzednich ciązach ze jedliście słodkie to była dziewczynka a jak kwaśne to chłopczyk ?
u całkiem odwrotnie. W pierwszej ciąży ochota na mięcho, kwaśne i ostre i była dziewczynka. W drugiej ciąży myślałam że mnie coś rozerwie jak czegoś słodkiego nie zjadłam no i chłopak był :) niestety z tym słodkim zostało mi do dnia dzisiejszego co kiedyś słodycze mogły nie istnieć :\

Rosana super że teściowa na parkitce pracuje. Będziesz miała super opiekę :) Rodzilam tam synka i mimo wcześniejszych złych wspomnień było całkiem fajnie.
Co do Płacheckiego to słyszałam że dobry i miły, tylko znajoma mi kiedyś mówiła że ani razu nie przyszedł do niej jak leżała przed porodem na patologii i pozniej po porodzie zapytać Jak się ma. Widział ją tylko na obchodzie i uśmiechał się tylko z daleka.

kiedy on przyjmuje?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jak jest u Was z piciem kawy? Ja w pierwszej ciąży miałam odrzut, a w tej wypije, słabą, z dużą ilością śmietanki i cukru.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie kochana w ostatniej ciazy sie nie sprawdziło jadłam kwaśne j ostre i wyskoczyła dziurka [emoji12][emoji12][emoji12]

Sukienkę mam u mamy schowana takze przy okazji jak bede cykne fotkę i sie pochwale [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, a jak jest u Was z piciem kawy? Ja w pierwszej ciąży miałam odrzut, a w tej wypije, słabą, z dużą ilością śmietanki i cukru.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nie ma mowy o kawie, a straszny kawosz byłam. Nie mogę, bo zaraz mi niedobrze i od razu słabo się robi. Juz tydzień jestem bez.
A tak z innej beczki, właśnie czekam w kolejce do gina... Ależ mnie strach zżera... Pewnie kolo 17 wejdę.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry