reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam nowe mamusie ja czuje sie ok siły nieraz brak ale tak to spoko.Wyniki zrobiłam wyszły ok na nfz ale i tak za 3 wyniki musiałam zapłacić tsh ,Toxo IgM ,A-HCV(100ZŁ) .Wizyta 20 czerwca mąz do pracy a ja pojade rowerkiem 6 kilo bo niestety nie mam prawka chyba w ciąży zrobię .Aniay a co męża to my juz się dotarliśmy 13 lat po slubie ,mój to jakiś taki inny przy tej 3 ciązy jest cały czas mnie głaska całuje i przytula ,pomaga i tłumaczy dziewczyną że niewolno mnie denerwować reaguje zaraz jak się kłócą a tak to nie zwracał uwagi On był ten cacy a ja ta BE.

Jestem z moim A od 3,5 roku, mieszkamy razem od roku z hakiem. Ja juz przez ciaze przechodzilam, z moim ex (ktory byl duzo mniej pomocny, wspierajacy etc) Jeszcze sie docieramy. Problem w tym ze do wielu spraw podchodzimy inaczej i zakladamy ze mamy racje. Bariera kulturowa nie pomaga. (On Anglik, ja Polka)
Wciaz uwazam ze trafilam na takiego jednorozca wsrod facetow co to kazdy slyszal o nim nikt nie widzial, bo poza pewnymi wadami to wymarzony facet.
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja jestem po 1 miesiącu starań i udało się![emoji4] jestem w 6tyg ciąży[emoji4] termin koniec stycznia 2017. Okropnie się czuję[emoji20] a jak Wasze samopoczucie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czesc :) ja bym zgrzeszyla jakbym narzekala na samopoczucie :) cyce bola, szybciej sie mecze ale nie jakos tragicznie, libido to dno i 3 metru mulu. I na chwile to tyle dolegliwosci :)

Ja mieszkam w Kawalerce ale jest nas 2 :) po urodzeniu dzidzi chcemy przedzielić pokój na poł bo ogólnie jak na kawalerke to duży metraż bo 40m2 ..
Więc jeśli jest was 4 może rozdziel pokój wstawcie ściankę działową żeby zrobić 2 pokoje ? Wtedy idzie więcej kombinować? Ale to tylko taka mini propozycja :) zrobicie jak uwazasz :D
40m kawalerka? Kurcze dziwne to dla mnie, moj brat ma 39m a ma osobna kuchnie, lazienke i 3 pokoje.

Witajcie :-) mogę do Was dołączyć ? Termin mam na 26 stycznia :-)
Hej :) pewnie, ze mozesz :) gratuluje dzidziusia!




9tc [emoji7]
 
Aniay a jak oceniasz opieke nad przyszlymi mamami w UK?
Osobiscie nie moge nazekac ale to dlatego ze mam ciaze wysokiego ryzyka. (Nadcisnienie, nadwaga i PCOS)
Mialam juz dwa USG, wizyte u poloznej i sie szlajam po lekarzach rodzinnych.
Ale z tego co slysze duzo, BARDZO duzo zalezy od lekarza i przychodni do ktorej chodzisz.
Generalnie rozumiem podejscie ze do 10-12 tego tygodnia mniej sie przejmuja chyba ze masz "historie" bo do tego czasu moze sie duzo zdazyc, ale potem to pilnuja bardzo a polozne to najsympatyczniejsze kobiety na swiecie.
 
A mnie w moim kraju boli to ze nie dają na podtrzymanie w pl dziewczyny dostają dupastron acard
Mnie wkurza skuzbazdrowoa tutaj
Jest duzo ludzi a mało lekarzy, specjalistów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry