reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja wczoraj tyle sie nalatalam, ze jak wrocilam myslalam, ze ducha wyzione, a jeszcze musialam wszystek kurz z kazdego kata odkurzyc i na mokro, bo moj syn ma astme i potrzebuje, zeby czesto sprzatac. A potem jeszcze z nim do lekarza. Az jak przyszlam z nim o 17 nie wiedzialam jak sie nazywam a brzuch tak mnieciagnac zaczal, wiec zeby miec spokoj wlaczylam dziecku bajki a sama lezalam.
Jeszcze czeka nas przeprowadzka, niby malo rzeczy mamy, ale ja nie wiem jak dam rade nas spakowac. Jestem przerazona.
Czy ktoras z Was moeszka w 4 w kawalerce? Powiedzcie jak sobie radzicie i czy macie jakies fajne logistyczne rozwiazania?


Ja mieszkam w Kawalerce ale jest nas 2 :) po urodzeniu dzidzi chcemy przedzielić pokój na poł bo ogólnie jak na kawalerke to duży metraż bo 40m2 ..
Więc jeśli jest was 4 może rozdziel pokój wstawcie ściankę działową żeby zrobić 2 pokoje ? Wtedy idzie więcej kombinować? Ale to tylko taka mini propozycja :) zrobicie jak uwazasz :D
 
reklama
@ela2016 witamy w styczniowkach :)

Dziekuje wam za wsparcie. Usielismy wczoraj i gadalismy z moim A. Uslyszalam od niego ze stara sie jak moze zeby byc kochajacy wsperajacy i silny dla mnie ale ma wrazenie ze czasem bez powodu na niego naskakuje i robie mu awantury.
Stwierdzil ze czuje sie jakby nie mial prawa sie zezloscic, zle czuc albo poprostu nie miec sily psychicznej.
Musze to wszystko przetrawic, zlosc za to co powiedzial mi minela, ale uswiadomil mi duzo zeczy z ktorych nie zdawalam sobie sprawy.
Najbardziej mnie irytuje ze on nie powie mi jesli cos jest nie tak tylko to dusi i unika jakichkolwiek konfrontacji.
 
Witam nowe mamusie ja czuje sie ok siły nieraz brak ale tak to spoko.Wyniki zrobiłam wyszły ok na nfz ale i tak za 3 wyniki musiałam zapłacić tsh ,Toxo IgM ,A-HCV(100ZŁ) .Wizyta 20 czerwca mąz do pracy a ja pojade rowerkiem 6 kilo bo niestety nie mam prawka chyba w ciąży zrobię .Aniay a co męża to my juz się dotarliśmy 13 lat po slubie ,mój to jakiś taki inny przy tej 3 ciązy jest cały czas mnie głaska całuje i przytula ,pomaga i tłumaczy dziewczyną że niewolno mnie denerwować reaguje zaraz jak się kłócą a tak to nie zwracał uwagi On był ten cacy a ja ta BE.
 
reklama
Do góry