reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Jej jakie śliczne Urodzinki miał Oli :-) A torcik zarąbisty, jeszcze takiego nie widziałam:tak: pewnie troszkę sobie kosztował . Jak ja Mojej na roczek zamówiłam torcika zwykłego z napisem, na 15 osób to zapłaciłam ok 45 zł. To co dopiero taki ekstra torcik :) No super!

Aga- śliczny jest twój synuś :-)

Nikola dziś coś nie była chętna do jedzenia obiadków, deserków i wogóle była dzisiaj nie w sosie. Zobaczymy jutro czy tam samo bedzie... Dobranoc Kochani :*
 
reklama
Jej jakie śliczne Urodzinki miał Oli :-) A torcik zarąbisty, jeszcze takiego nie widziałam:tak: pewnie troszkę sobie kosztował . Jak ja Mojej na roczek zamówiłam torcika zwykłego z napisem, na 15 osób to zapłaciłam ok 45 zł. To co dopiero taki ekstra torcik :) No super!

Aga- śliczny jest twój synuś :-)

Nikola dziś coś nie była chętna do jedzenia obiadków, deserków i wogóle była dzisiaj nie w sosie. Zobaczymy jutro czy tam samo bedzie... Dobranoc Kochani :*
no niestety torcik trochę kosztował, w sumie to u nas torty nawet zwykłe są drogie!!! jednak stwierdzilismy, ze Oli dostanie taki tylko na roczek bo to jego pierwsze wyjątkowe urodziny, w przyszłym roku juz tak szaleć nie bedziemy!!!:-D:-D:-D
 
ja taki wypasny tort kupie na 5 urodziny jak maly juz bedzie wiedzial i pamietal teraz to i tak by mial pamiatke tylko na zdjeciach....

my zaraz wychodzimy ogladac mieszkania ...

Wiki zostaje z ciocia swoja a moja najmlodsza siostra.

Klik - dziekuje :-)
 
Hura Hura Amelka samo zaczeła chodzic a jaka ma z tego radosc a ja jescze wiekszą.
Odsunełam szafe w pokoju dziewczyn a tam taka wilgoc aż czarno wiecie może co jest dobre na grzyba żeby go sie szybko pozbyć...PROSZE O RADE I POMOC.
 
Nutka no to gratki dla Amelki.Mój jest straszny leń zrobi sam 2-3 kroki i schodzi do pozycji na czworakach.Tak czuje się najpewniej.Co do grzyba to są chyba jakieś preparaty chemiczne.Musiałabyś popytać w sklepach np. z farbami.
Aga czyżby się szykowała wyprowadzka od teściów??????? Trzymam kciuki żebyście coś znaleźli.
 
no ogladalismy dzisiaj 2 mieszkania, ale musimy wygrac przetarg zeby je miec, oj pam chcialabym chcialabym.

Aga my własnie tak kupilismy mieszkanie szczescie mielismy i nikogo niebyło tylko my wpłacilismy wadium i za 46m2 kupilismy mieszkanie w bloku małym i saMI SOBIE PALIMY I CO NAJWARZNIEJSZE NIEPŁACE CZYNSZU.Przelicytowalismy 1% ceny wywoławczej czyli 250zł a cena miszkania to 25tys plus notariusz.okna powymienialismy i mieszkamy teraz robie remonty.Wiec trzymam za was kciuki abyscie mieli tyle szczescia co my powodzenia.A do miasta mam 3 kilometry i chodnik dla pieszych i sciezke do rowerów.Blisko szkołe i przedszkole i gimnazjum wiec jest superr.Ale to tyło 3 lata temu jakos w maju bedzie.
 
Ostatnia edycja:
[video=youtube;8oIKgLCLKVY]http://www.youtube.com/watch?v=8oIKgLCLKVY[/video]
jesli nam bog da to to bedzie nasze mieszkanie 41,09 m2 licytacja zaczyna sie od 4 tysiecy trzeba przebic o 200 zl a my mamy tylko 6 tysiecy wiec baaaaardzo mocno trzymajcie kciuki,
Nutka powiedz jak wyglada taka licytacja ??? bo wy chyba z urzedu miasta macie mieszkanie tak ? my ze spoldzielni wiec czynsz i tak placici bedziemy, do tego 2 tysiace kaucja i wadium 400 zl. troche kasy ale mieszkanie male nie ma kibla i lazienki trzeba by bylo zrobic ale damy rade, sa piece a piece podobno zdrowe sa hmmm jesli bedzie mi dane sie o tym przekonac to super, jedno dobre to to ze okna sa juz nowe , podlogi drewniane nie zniszczone.
 
Aga trzymam kciuki, zebyscie kupili to mieszkanie, w końcu bylibyscie na swoim! mieszkanko małe ale zawsze własne!
to u was mieszkania są bardzo tanie! u nas metr kwadratoy kosztuje 2500-3200 zł a o takiej licytacji to tylko mozna pomażyć!
ja mieszkam teraz w moim domu rodzinnym, w pietrówce na obrzezach miasta mam podwórko i duzo miejsca bo mieszkamy sami na piętrze a na dole jest tylko moja babcia!
 
reklama
Do góry