reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
wpadłam tu na chwilkę zerknąć o czym piszecie, a tu proszę -jakie pustki. jedziemy jutro w pierwszą dłuższą podróż z Majką(ok 300km) i troszkę sie przejmuje jak to będzie.
 
Czesc mamuski!!!
U nas super ,tylko dzis troche burzowo. Szykujemy sie na weselicho:-):-):-)
Maksio ma trzeciego zębala,dolną dwójkę:tak: Buziam Was wszystkie mocno!!!!!!!!!
 
hejka
my mielismy tez jutro do Karpacza jechac ale chyba nici z tego bo od rana u nas leje i jutro tez ma padac:crazy:
Wszystkiego najlepszego dla Wiktorka i gratuluje kolejnych zabkow.
Ja dzisiaj przybita jestem bo kolezanka u ktorej bylam nie dawno co pokazywalam zdjecia Natalki i Oli to mi napisala zebym zadzwonila do niej no i mialam takie glupie uczucie ze cos nie tak no i sie nie pomylilam bo powiedziala ze jej maz nie zyje:no: pare dni po mojej wizycie jej maz mial wypadek w kopalni , jest mi tak strasznie smutno bo ta mala kochana istotka juz nigdy nie zobaczy swojego tatusia:-(
Esterka Olis fajniusi i ty tez ladnie wygladasz
 
reklama
Do góry