reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Aga super ,ze Wiki sam siada.,,,,,teraz z dnia an dzień będzie coraz dłuzej siedziec sam............nieźle Wam szybę załatwiło

U nas parno .nie m czym oddychać, zero wiatru i w dodatku jeszcze 30 stopni w cieniu...............znowu zapowiadają burze

Myszorka............a ja sie zastanwaiąłm gdzie nam zniknełaś tak nagle.Fajne foty.......ta pierwsza to jakbym widziała swoje dziecko........wszystko co w zasiegu ręki na polkach to znajduje sie na podlodze:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
nio zniknełam net nam sie spieprzył na amen ale psuł sie co chwile wiec czekała nas dłuuga meka zeby odkrecic to wszystko mam nadzieje ze ta firma bedzie lepsza
 
Byliśmy,tzn ja z dzieciakami u drugiej babci na wsi.Miki był tam pierwszy raz i poznał dużo swoich kuzynek i kuzyna.Babcię widział tylko raz jak miał 2 mies. ale nie bał się jej i nikogo obcego,do wszystkich się uśmiechał.Jedna jego kuzyneczka-ma 5 lat była jego piastunką.Zawsze rano przybiegała do niego,bawiła się z nim,woziła we wózku jak byliśmy na spacerze.Wogóle to Miki b.grzeczniutki był tam tylko na początku częściej budził się w nocy.B.ładnie jadł obiadki,codziennie starte jabłuszko,ostatniego dnia całą żółtą śliwkę.Jeszcze dobra wiadomość-wykiełkował kawałeczek górnej jedynki(męczył się biedaczek kilka tygodni).Zdjęcia wstawię jutro raczej moim nowym nabytkiem urodzinowym.
 
aga współczuje U nas była mega burza przez 20h:szok: a z 20km od cz-wy przeszło tornado:szok::szok::szok:

zmieńmy temat:pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich
sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami,
niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są
to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset
metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.
Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby
nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za motocyklem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi
zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim motocyklu i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy
przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja
wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
 
hmmmmmmmmmmmmmmm

pomocy .........Gabi marudzi i nie spi jej całe spanie to 2 razy po 20 min i tak juz chyba 3-4 dni zeby????nie wiem
 
aOla dobre :-D:-D:-D:-D
Myszorka ja mam to samo........Oli śpi czasem tylko raz dziennie po 20 minut..........a dzisiaj wstał o 6 :15 i dopiero teraz zasnął.... śpi juz 15 minut....pewnie zaraz wstanie:baffled::baffled::baffled:Jest anty to spania:-(
 
reklama
Ale tu pustki.. u nas deszczowo i nic się nie chce robić... Kubek marudny, ale widać już prawie ząbka pierwszego, myślę, że jutro, pojutrze się przebije. O chyba, nie poklikam, bo wlaśnie mocno krzyczy. Sorki .
 

Załączniki

  • 0364806235.jpg
    0364806235.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 14
Do góry