reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
nutka tzn chcesz wstawić zdjęcie na forum? jesli tak to pod tym jak piszesz posta to masz zarządzaj załącznikami kliknij na to potem Prześlij Plik ze Swojego Komputera i możesz zaznaczyc swoje dwa zdjęcia odpowiednio pomnijszone
co do wózków to koleżanka ma
WÓZEK CHICCO -CT 05 -kolor HAWAII PROMOCJA CENOWA (416203262) - Aukcje internetowe Allegro
i jako lekką spacerówkę sobie chwali Nie wiem jak tu z rozkładaniem dla najmniejszych bo jej córcia ma 2latka
 
1 tatus z córciami 2 Amelka w pikolandi
 

Załączniki

  • 0357968869.jpg
    0357968869.jpg
    61,1 KB · Wyświetleń: 22
  • 0358001941.jpg
    0358001941.jpg
    83,6 KB · Wyświetleń: 14
1 zabawa w wannie 2 na zlocie motocykli
 

Załączniki

  • 0358006123.jpg
    0358006123.jpg
    82,6 KB · Wyświetleń: 17
  • 0358013591.jpg
    0358013591.jpg
    142,2 KB · Wyświetleń: 14
nutka tzn chcesz wstawić zdjęcie na forum? jesli tak to pod tym jak piszesz posta to masz zarządzaj załącznikami kliknij na to potem Prześlij Plik ze Swojego Komputera i możesz zaznaczyc swoje dwa zdjęcia odpowiednio pomnijszone
co do wózków to koleżanka ma
WÓZEK CHICCO -CT 05 -kolor HAWAII PROMOCJA CENOWA (416203262) - Aukcje internetowe Allegro
i jako lekką spacerówkę sobie chwali Nie wiem jak tu z rozkładaniem dla najmniejszych bo jej córcia ma 2latka

Dzieki bardzo takie to proste gapa ze mnie,to są te same zdiecia co na naszej klasie.Miałam niezamieszczac zdiec ale stwierdziłam że tam też mogą wykorzystać moje dzieci.Wiec tu też wam pokaze.
 
Ostatnia edycja:
Witam!Właśnie niedawno wróciliśmy,jeszcze doczytuję ale pranie się robi i małym muszę się zająć.Napiszę co u nas później i wkleję fotki.Widzę że sporo nowych mam doszło.
SERDECZNE ŻYCZONKA DLA KOLEJNYCH JUBILATÓW.
 
Witam!
A my nie pojechaliśmy, tzn mąz i moi rodzice pojechali. Ale nie do Czech a nad może, po bratanka męża. Rozchorował się biedaczek na koloni, a jego rodzice w niemczech i ktoś musiał pojechac po niego. Nie wiemy co mu jest ale aż w szpitalu wyladował:szok:. Jest lepiej ale juz go na koloni nie chcą:wściekła/y:, co za ludzie.
Monika jak po urlopie?
 
czesc dziewczyny. dawno mnie tu nie bylo:sorry2:

u nas wszystko w porzadku, Zosia ma 3 ząbki juz i sama caly czas podnosi sie w łózeczku.. i chyba chce juz chodzic ta gapa mała...

wszystkiego naj dla naszych maluszków.
pozdrawiam wszystkich:rofl2:
 
reklama
Do góry