reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Helenka Ty to sie chyba wczesniej wprowadzisz niz ja a Ty masz domek a ja 2 pokojowe mieszkanie, np. wczoraj byl gosc i rzykleil tylko 3 plytki tzn. dokleil do p;aneli bo zostawil luke a dezis tylko fuge polozyl poprostu smiech na sali ale komu do smiechu jak ja juz z bab ka wytrzymac nie moge a tescie wracaja w sobote i juz miala byc przeprowadzka a tu jeszcze trzeba czekac, zazdroszcze Ci bo Ty juz dawno bedziesz mieszkac na swoim a ja kuzwa dalej z babka wojowac beded:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Nie Esterka bo jeden pokuj nie jest polozony w panelach i ogolnie jeszcze woda nie podlaczona do kuchni , ja bym chciala ale w takim nieskonczonym mieszkaniu z malym dzieckiem sie nie da
 
ale tu dziś ruch;-) U nas rano była mega burza :szok: a teraz juz słoneczko świeci i robi się upał
miłego weekendowania Jutro przyjeżdża mój mąż więc pewnie zniknę na troszkę:tak::-)
 
reklama
Do góry