reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Amelka też ma mały katarek.Musze isc do sklepu naszego na wsi bo kupiłam mleko Wiktori i przeterminowane.
Fajny sklep, na daty patrzeć nie umieją. Ale to domena małych sklepów, ja u siebie tez czasami kupie coś przeterminowanego. Albo zamiast 10 jaj 5 jaj mi sprzedadzą w cenie 10:wściekła/y:, bo się do pudełka zajrzeć nie chce ekspedientce, a ja z mała na ręce nie mam jak.
Właśnie kupiłam kombinezon dla Celinki na allegro, taki:
http://www.allegro.plitem429087132_g_nowy_cieply_2cz_kombinezon_ok_86_92_czerwony.html
pisze, że dla chłopca ale mi się bardzo podoba.
 
reklama
Uuu to koniecznie musisz iść do tego sklepu z reklamacja...
Przecież mogło by dziecku to mleko przeterminowane zaszkodzić.... ehh.. :confused:
No na pewno to mleko by zaszkodziło dziecku i dorosłemu:baffled:

E-stera korzystam z twojego przepisu na placuszki z piersi kurczaka, zaintrygował mnie:rofl2: Napisze jak mi wyszło.
 
ja mam kombinezon na 80 ale z H&M a oni zaniżają Kombinezon mam po Piotrusiu jasno błękitny dokupiłam tylko różową czapkę szlik i rękawiczki i tylko buciki muszę dokupić W tym kombinezonie mój Pitek chodził na roczek i trochę w zeszłym roku
 

Załączniki

  • bad34a2f81cfb77a.jpg
    bad34a2f81cfb77a.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC09915 [640x480].JPG
    DSC09915 [640x480].JPG
    82,4 KB · Wyświetleń: 13
ja kupię na 92 kombinezon... moja jest duża, a w kombinezonie pochodzi pewnie gdzieś do marca, a drugiego nie chcę potem kupować... mam kurtkę też taką na koniec zimy, na 92, ale nie wiem czy nie będzie jeszcze duża... jak coś to może wystarczy na wczesną wiosnę i na kolejną jesień...
Jagna, mi też się nie otwiera...
AOla a Ty dla Piotrusia mialaś jednoczęściowy, tak?? bo ja sie zastanawiam czy jedno czy dwu kupić...
 
ja własnie przymierzyłam małej kurtkę, którą kupiłam wiosną... na 80cm,. ale jest jeszcze trochę za duża, więc całą jesień spokojnie obleci w niej, może początek zimy, a potem już mam jeszcze jedną z Reserved bialą, ale jest dużo za duża, na 92cm, to moze mala podrośnie do niej i nie będę musiała kupowac kombinezonu...
Różowy kombinezon COCCOBELLO 86 (427924778) - Aukcje internetowe Allegro ten mi się podoba...
 
my na jesień mamy kurteczke taki kozuszek, na zime chce kombinezon jednoczesciowy i na zmiane kurteczke (przyda siie do spiworka w wózku) ale z zakupem jeszcze troche poczekam bo po co mam kupic za duze lub za małe- jeszcze jest troche czasu do zimy:tak: wogole nie wiadomo czy bedzie zima:baffled:
mam nadzieje ze nasze dzieci będą wiedziały co to śnieg i sanki:-):rofl2:
 
reklama
Do góry