reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Witam! wczoraj nie mogłam pisać,zmieniłam meil i mnie zablokowali na pewien czas.Kurcze,przestraszyłam się że ktoś zrobił mi znów to straszne świństwo co na nk Zrobili mnie entuzjastką i usunęli sygnaturę
.Na szczęście wieczorem późnym wszystko było już ok
Wczoraj cały dzień z wyjątkiem poranku Mikolaj nie domagał się cycusia.Za to dzisiaj rano po 8.0 ciągnoł przez godz.Znów mało śpi i marudzi na zęby.
 
JENY JAKA CISZA GDZIE JESTESCIE?Unas ok Amelka spokojna jutro do nefrologa bo pomyliłam daty i przepisali mnie na jutro ,ale wyniki moczu dobre wiec sie niemartwie.Teraz zmykam na zabranie rady rodziców do szkoły.A z dziecmi tatus zostaje troszke sie wyrwie z domu.
 
witam :-) i od razu mowie chwale sie :tak::-)tak sie bawi moje dziecie wydaje mu sie ze juz umie chodzic P1000344.JPG

P1000342.JPG

P1000359.JPG

P1000360.JPG
 
reklama
helenko super Karolek broi :-) a domek ahhhh.... moja zazdrosc nie pozwala mi sie wypowiedziec :-) ;-)

pam a ja moglabym siedziec w domku gdyby kaska nie byla potrzebna, ale do pracy dopiero w przyszlym roku pojde jak maly skonczy roczek i bedzie mogl z kims zostac :-)
 
Do góry