reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ja własnie przymierzyłam małej kurtkę, którą kupiłam wiosną... na 80cm,. ale jest jeszcze trochę za duża, więc całą jesień spokojnie obleci w niej, może początek zimy, a potem już mam jeszcze jedną z Reserved bialą, ale jest dużo za duża, na 92cm, to moze mala podrośnie do niej i nie będę musiała kupowac kombinezonu...
Różowy kombinezon COCCOBELLO 86 (427924778) - Aukcje internetowe Allegro ten mi się podoba...

Dziuba mi też sie podoba ale drogi.Ja jescze niewiem siostra ma mi przywiesc po swoich dzieciach i po moje Wiki może cos wybiore ładnego a jak nie to musze kupić.


Jagna cos pomyliłas ,bo mi też niechce sie otwierać.

Zaczeło padać Amelka spi zaraz na zakupy jedziemy ,a wieczorem na basen jade znajoma mnie wyciągneła.Dopiero na 20 wiec dzieci bedą spac a ja pocwicze bo to aerobik w wodzie.Bede szczupła i piekna niema co ha ha.
 
reklama
a właściwie jeśli mam kurtkę tą póżno-jesienną to czy musze kupować kombinezon? moze wystarczą ciepłe spodnie do kompletu?
 
a właściwie jeśli mam kurtkę tą póżno-jesienną to czy musze kupować kombinezon? moze wystarczą ciepłe spodnie do kompletu?

uważam, że jeśli masz grubą kurtke to mozesz dokupić same spodnie jeśli się tak da, a jezeli nie bedzie to wystarczające to na bieżąco dokupisz kombinezon :rofl2:
my będziemy szukać na dwa zamki bo jak mała sie urodziła miałam na jeden zamek i ciężko było go zakładać:baffled:
 
Ja też chciałam dwuczęsciowy kombinezon.........ale rozmiary 68 nie posiadają 2 częściowych:-D:-D:-D
Zresztą bedę kupowac spiworek do wózka wiec moze wystarczy jakaś fajna kurtka jak znajdę na 68:-)
Kombinezon mam.bezowy-maly kosmonauta hihih
 
Ostatnia edycja:
A my byliśmy dziś na 3 godzinnym spacerku.Poszłam ostatnio na solarium na 3 minuty,przed wczoraj na 5 i byłoi dobrze,a dziś po 7 jestem spalona!Kubuś ostatecznie pogodził się z zupkami a na spacerach uśmiecha się do wszystkich kobiet które do niego zagadają!Podrywacz mi rośnie nie ma co!Ja też już myśle o kombinezonie na zimę ale póki co poczekam na jakąś promocję w biedronce.Ostatnio moja mama kupiła mu(tzn w styczniu)i był bardzo fajny ale już z niego wyrósł niestety.
 
ja narazie nie kupuej kombinezonu bo po pierwsze nie wiem czy moje dziecko bedzie chodzic a po drugie nie wiem czy bedzie zima w tym roku tak jak piszecie, mam spiworek do wozka maly jezdzil w nim w gondolce i pasuje rowzniez do spacerowki- dobre sa wozki wileo funkcyjne :-)
a kurtek mam od groma po moim braciszku wiec narazie nie bede sie martwic kombinezonem ale wolalabym 2 czesciowy chyba :-) spodnie na szeleczkach i kurteczka :-)

malenswto Wiktor tez usmiecha sie do wszystkich babek i one to odwzajemniaja :-) a te starsze babcie : Oj jaki on słodki, jaki uroczy ... no jak by nigdy dziecka nie widzialy .... :-D
 
reklama
A my byliśmy dziś na 3 godzinnym spacerku.Poszłam ostatnio na solarium na 3 minuty,przed wczoraj na 5 i byłoi dobrze,a dziś po 7 jestem spalona!Kubuś ostatecznie pogodził się z zupkami a na spacerach uśmiecha się do wszystkich kobiet które do niego zagadają!Podrywacz mi rośnie nie ma co!Ja też już myśle o kombinezonie na zimę ale póki co poczekam na jakąś promocję w biedronce.Ostatnio moja mama kupiła mu(tzn w styczniu)i był bardzo fajny ale już z niego wyrósł niestety.
Celinka podrywa facetów na spacerkach:-D. A wczoraj zaczęła krzyczeć tata do faceta w sklepie:zawstydzona/y:
Katarek nadal ją męczy. I właśnie nauczyła się przechodzić pod krzesłami:wściekła/y:, a to było zabezpieczenie dla kwiatka, przestawić wyżej go nie mogę bo do sufitu sięga, wynieść też nie ma jak.
 
Do góry