reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ja po zebraniu,a w domku czekała mnie miła niespodzianka ,dzieci wykąpane i spią.Zaczne czesciej wieczorami wychodzić.Bedzie u nas 14 zabawa fantowa wiec troszke sie pobawimy(czas najwyższy poszukac opiekunki do dzieci).Dobranoc dziewczyny spokojnej nocki.
 
reklama
hejka
My juz po przeprowadzce, jest suber, bardzo sie ciesze i jestem szczesliwa:-)
jeszcze mnie duzo pracy czeka, musze sie ogarnac i wszystko poukladac ale jutro tesciowa powiedziala ze zabierze mala na spacer wiec bede miala czas na poukladanie, dzis dala mi strasznie popalic:baffled:
 
witam :-) i od razu mowie chwale sie :tak::-)tak sie bawi moje dziecie wydaje mu sie ze juz umie chodzic Zobacz załącznik 92312

Zobacz załącznik 92313

Zobacz załącznik 92314

Zobacz załącznik 92315


Jejku ale fajnie bawi się i nawet już samodzielnie stoi trzymając się koszyka czy łózka. Super!!! To jeszcze trochę i będzie zasuwał sam na nóżkach :)
No ile ja bym dała za to żeby moja Nikolcia juz tak ładnie stała :)
A ona nawet jeszcze nie umie ustać na tych swoich nóżkach...
Dzisiaj Mała zaczęła już troszkę raczkować jeśli tak to można nazwać...
trochę pełzała a trochę zasuwała na kolankach...
położyłam ja na podłodze na końcu kocyka, a po drugiej stronie kocyka położyłam pilot i gazetę, jak chybko zerwała się z podłogi, stanęła na raczkach i kolankach, nawet nie zdarzyłam zabrać jej pilota była pierwsza ode mnie. hahaha :-D Tak się uśmiałam
No super to wyglądało, a jak piszczała z radości ze dostała ten pilot... a gazeta to zaczęła targać...no śmieszna jest.
Przy takim dziecku to nie da rady być smutnym, po prostu taki mały człowieczek potrafi uszczęśliwić każdą nie jedną osobę :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.Za mną kolejna spokojna i cicha noc.Jestem wyspana Kuba zadowolony:)Nie wiem czy uda nam się dziś wyjść na spacer bo pogoda jakaś taka niepewna dzisiaj i ponoć ma u nas padać.Kubasowi więccej wzoraj kalafiora dodałam do zupki i wcinał zadowolony.Poprzednia chyba mi po prostu nie wyszła za bardzo i dlatego trochę się boczył :)
 
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam:zawstydzona/y:
Od razu się pochwale Celinka mówi TATA, na wszystko i wszystkich.
A to kilka fotek małej:
1 w ogródku
2 uczę się otwierać drzwi od szafy
3 u prababci na zjeździe rodzinnym
4 na rowerku
 

Załączniki

  • IMG_1951.jpg
    IMG_1951.jpg
    128,5 KB · Wyświetleń: 20
  • IMG_2007.jpg
    IMG_2007.jpg
    88,4 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_2049.jpg
    IMG_2049.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_1749.jpg
    IMG_1749.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 21
hejka
My juz po przeprowadzce, jest suber, bardzo sie ciesze i jestem szczesliwa:-)
jeszcze mnie duzo pracy czeka, musze sie ogarnac i wszystko poukladac ale jutro tesciowa powiedziala ze zabierze mala na spacer wiec bede miala czas na poukladanie, dzis dala mi strasznie popalic:baffled:
Mili gratuluje. W końcu na własnym jesteś, zazdroszczę:rofl2:

Jejku ale fajnie bawi się i nawet już samodzielnie stoi trzymając się koszyka czy łózka. Super!!! To jeszcze trochę i będzie zasuwał sam na nóżkach :)
No ile ja bym dała za to żeby moja Nikolcia juz tak ładnie stała :)
A ona nawet jeszcze nie umie ustać na tych swoich nóżkach...
Dzisiaj Mała zaczęła już troszkę raczkować jeśli tak to można nazwać...
trochę pełzała a trochę zasuwała na kolankach...
położyłam ja na podłodze na końcu kocyka, a po drugiej stronie kocyka położyłam pilot i gazetę, jak chybko zerwała się z podłogi, stanęła na raczkach i kolankach, nawet nie zdarzyłam zabrać jej pilota była pierwsza ode mnie. hahaha :-D Tak się uśmiałam
No super to wyglądało, a jak piszczała z radości ze dostała ten pilot... a gazeta to zaczęła targać...no śmieszna jest.
Przy takim dziecku to nie da rady być smutnym, po prostu taki mały człowieczek potrafi uszczęśliwić każdą nie jedną osobę :-)
Masz racje przy dziecku nie ma czasu na smutek, zawsze czymś rozbawi.

Witam.Za mną kolejna spokojna i cicha noc.Jestem wyspana Kuba zadowolony:)Nie wiem czy uda nam się dziś wyjść na spacer bo pogoda jakaś taka niepewna dzisiaj i ponoć ma u nas padać.Kubasowi więccej wzoraj kalafiora dodałam do zupki i wcinał zadowolony.Poprzednia chyba mi po prostu nie wyszła za bardzo i dlatego trochę się boczył :)
Maleństwo cieszę się że Kuba taki spokojny w nocy i da się wyspać mamie.

My po wizycie u nefrologa wszystko jest ok teraz dopiero 7 listopada jedziemy.Amelka spi a ja gotuje obiadek.
Fajnie, że Amelka zdrowa:-). To aby na następnej wizycie też było OK.

Celinka ma katarek od kilku dni, znowu. Tym razem poszliśmy do alergologa, bo wydawało mi się, że to katar alergiczny. Miałam racje, ostatnio u nas było wielkie przemeblowanie i tony kurzu latały w powietrzu. Uczuliły małą, ale dostała leki odczulające i już katarek się zmniejszył.
 
reklama
Fajnie, że Amelka zdrowa:-). To aby na następnej wizycie też było OK.

Celinka ma katarek od kilku dni, znowu. Tym razem poszliśmy do alergologa, bo wydawało mi się, że to katar alergiczny. Miałam racje, ostatnio u nas było wielkie przemeblowanie i tony kurzu latały w powietrzu. Uczuliły małą, ale dostała leki odczulające i już katarek się zmniejszył.

Amelka też ma mały katarek.Musze isc do sklepu naszego na wsi bo kupiłam mleko Wiktori i przeterminowane.
 
Do góry