reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Malenstwo spi, tata na treningu , mama na kompie i dlatego musze sie pochwalic ze nam dzisiaj zabek wykielkowal :-) Nawet jakos tak bez specjalnego marudzenia itp.Bylismy na badaniu sluchu. Lewe ucho w porzadku, a prawe nie wiadomo. Maly zaczal sie wiercic, krecic, rozmawiac i nie dalo sie badania dokonczyc. Kolejne za miesiac.
Wspolczuje dziewczynom, co nie spia po nocach. ja mam inny problem. Thomas przesypia slicznie cale nocki od ok 21 do ok 7 rano. Za to nie chce spac w dzien. 2-3 male drzemki po 10 minut to maksimum. A ja zabieram go do pracy ze soba i chcialabym zeby spal.
Co do jedzonka to my tylko na sloiczkach plus biszkopty dzidziusiowe. Jak zacznie jesc wieksze porcje to bede mu gotowac. Nawet kupilam babycooka.
 
reklama
A mój mały coraz śmielej popyla sobie na czworakach.Dziś odkrył że poza pokojem istnieje jeszcze dużo pomieszczeń do zwiedzania.I buszuje po korytarzu i drugim pokoju.
 
Paulinek, zbaierasz Tomaska do pracy:szok::szok::szok:fajnie, a mozna wiedziec gdzie pracujesz, chyba ze to FBI:-p, wiec wtedy nie musisz mowic:-D
 
jaka ciszaaaaa .... :szok:

nikogo nie ma wszystkie spią ... ??? :confused:

my na nogach o 7:15 :dry: noc nie taka tragiczna jak ostatnie ale tez burzliwa, wczoraj to natek kupka byla rzadka ale tylko jedna , wiec sie nie martwie .... to pewnie przez zęby .... czemu one musza tak długo wychodzic ???

dzisiaj znowu bedzie gorocoooo wczoraj bylo 27 stopni teraz w Katowicach jest juz 19,3 wiec znowu szał ciał :rofl2: mały wczoraj w wozku usiadl sam 3 ray z rzedu i na tym znowu koniec :-) leniuszek teraz lezy na lozku i sie bawi i robil 2 podejsia do tego żeby usiąśc i spasował ....
 
Ja niespie,włoczyłam pranie a zaczyna padać bede musiała powiesic w piwnicy.Wiki w przeczkolu a Amelka sie bawi i robi kupke.U nas nadal niem zeba.
 
U nas była super nocka,Kubuś usnął już po 20 i spał do 7 rano!Co prada przebudził się koło 3.30 ja akurat do łazienki wstawałam ale dałam mu smoka i spał dalej a ja z tego korzystałam i też spałam.Ugotowałam mu dziś zupkę zaraz idziemy na spacerek pogoda jest fajna,co prawda słońce za chmurami ale jest ciepło.Idę jeszcze pampersów dokupić w rossmannie.A jutro szaleję tatuś i babcia siedzą z Kubusiem a ja na swoim panieńskim baluję.:)
 
reklama
Do góry