reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Paluszki są solone to nie wiem czy można dawać dziecku... :-) Ale myślę ze jeden paluszek nie zaszkodzi, a co do owsianki takiej robionej to nie wiem.
Ja daje owsiankę z proszku z tego Bobovita "pyszne śniadanko" Bardzo to lubi ... a jak bedzie można taka robioną owsianke podawac dziecku to też jej bede robic :-)
 
reklama
Aga ja bym się wstrzymala jeszcze z paluszkami... Wiktorek ładnie przybiera na wadze, duży jest, i ma urozmaicone menu, więc może na razie poczekaj... no nie wiem... ja bym jeszcze nie dawała
 
A u nas milusi dzień był.Byliśmyna spacerku i Kubasek zaczyna się przepraszać z zupką-zjadł dziś porcyjkę za 1 podejściem:)Dałam mu też dziś deserek Hipp jagody i jabłka z jogurtem.Opędzlował słoik 19 gram niemalże w 5 minut.Nie nadążałam z machaniem łyżką :)Teraz szaleje razem z tatą.
 
my przeszłyśmy na piechotę pół wybrzeża trójmiejskiego, mala miała spac, ale niestety, morze ja zainteresowalo do tego stopnia że non stop się rozglądała, a jak ją wziełam na ręce na molo to se ściągnęła kapelusz taki wełniany miała robiony na szydełku i wrzuciła do morza :wściekła/y: przepadł...
kurcze wiecie co, tak sobie przeglądam rzeczy dla maluszków na Allegro i znowu mam ochotę być w ciąży... teraz już bym zupełnie inaczej wyprawkę kompletowała dla dziecka i zupełnie inaczej podeszla do tego tematu... wiadomo... doświadczenie!! i na pewno nie dałabym se zagracić pół mieszkania jakimiś matami, lezaczkami, wózkami trzech rodzaju itp... hmm..... no w tym miesiacu to raczej nie da rady bo dziś własnie okres dostałam, a za miesiąc to chyba jeszcze jednak za wcześnie będzie... jednak trzeba poczekać, rok, moze dwa...
 
Martynia z dziś, jak obraca marchewką... pewnie niektóre powiedzą że niemądra jestem ze jej daję marchewkę surową, otóż to jest dla mojego dziecka najlepszy gryzaczek bo przynajmniej ma jakiś smak, a ja przyzwyczajam małą do durowizny powoli... a zresztą to pierwszy raz, bardzo udany :laugh2:

 
Dziuba ja tez bylam dzis na bulwarze, siedzialysmy na plazy (brzezno) i chodzilysmy do jelitkowa i spowrotem ( 2razy:tak:) Piekna pogoda byla:-)

Mysle,ze odczekanie 1.5-2 lat z drugim dzieckiem jest dobre;-)

a pomysl z marchewka swietny, bardzo zdrowo!
 
Witam a ja dzis na grzybach byłam z dziecmi i o dziwo nazbierałam cały koszyczek.Amelka i Wiki mi wystarczą wiec dziewczyny zycze powodzenia z zajsciem w ciąże.A ja nigdy niebyłam nad morzem zazdroszcze wam,może za rok pojade z dziewczynami,bo tam podobno dużo jodu jest a Amelka go potrzebuje.
 
reklama
Do góry