reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Jadłam i żyje, świeży był bo dziadek zapalony wętkarz jak go skrobał z łusek i dzielił na dzwonka tak stwierdził.
Ja mam inne podejście do tesco bo ide i zawsze wiem co jest świeże na ladzie a co nie, wkońcu tam pracuje:-), a dziewczyny, jak się dobrze żyje to zawsze powiedzą, co kupować a co nie.
aaaaaaaaa widzisz a jednak.

Wszystkiego naj naj dla naszych dzisiejszych Misiaczków.
 
reklama
Aga ja sobie bardzo chwale ten mój wózek Brevi dałam za niego niedużo bo 1800zł...ale jest rewelacja. A te spacerówki maja bardzo przystepne cenki.

joooaaa GRATULACJE nie ma to jak na własnym mieszkaniu - mozna sie bzykać w niebogłosy :-p, chociaż....powiem Wam szczerze, że nieraz brakuje mi babci na miejscu, żeby zostala z małym a człowiek sie na chwilke oderwał od pieluch...no, ale cóz chyba lepiej jednak pomeczyć się samemu, niz męczyć na codzień z rodzicami a nie daj Bóg z teściami :-D

e-sterka ja chciałam wrócic do mojego zawodu kosmetyczki, ale wiadomo jak to w usługach - praca na zmiany od 9-21...kurcze i tu cały problem bo ciężko znaleźć aż tak dyspozycyjną nianię:wściekła/y: ps. fotki podeśle jutro z rana

póki co zmykam śpiochować - dobrej nocki ;o*
 
no hej lasencje:-)my tez kupimy nowy fotelik niedlugo jak poogladamy i kubus posiedzi i zdecyduje ktory chce:-p
Girly ja pracuje od polowy czerwca na pol etatu a od pandziernika wracam na caly a Kubnio jest z babcia - tesciowa moja
my tez mamy garnuszka z fishera Kubcio go uwielbia:-)
Joa zdjecia super i gratuluje i zazdroszcze mieszkanka wlasnego!:rofl2:a fryzurka jaka ladna -chyba jest moda na ktorsze wloski co nie???;-)
Pandi udanych wyoborw z wozkiem i fotelikiem zycze!!!!
no ja daje rady i w pracy i w domu aczkolwiek Bubunio to mi wariuje troche niespokojnie spi chyba przez zebolki ale pomagam mu jak moge i nosze i caluje a tule jak glupia bo tak za nim tesknie :zawstydzona/y:ostatnio zaczyna trzymac pion jak siedzi ale jeszcze na boki ucieka i kolysze sie do przodu i do tylu jakby sie odpychal tak smiesznie nie wiem czy wiecie o co mi chodzi:confused::-Di lubi spiewac i mruczec jak go lulam az sie lezka zakreci:tak:Kocham ta moja kruszyniunie a teraz w piatek na szczepienie i jeszcze w czwartek bedzie mial pobierana krew.....ciekawe jak to bedzie po miesku i glutenie:dry::confused:
no nic lece bo jutro na rano buziolki kochane:*

wszytskiego co naj dla solenizantow !!!!!!!!!!:-):-):-)
 
 

Załączniki

  • Zdjęcie068.jpg
    Zdjęcie068.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 21
  • Zdjęcie070.jpg
    Zdjęcie070.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Zdjęcie071.jpg
    Zdjęcie071.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 34
  • Zdjęcie072.jpg
    Zdjęcie072.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 28
  • Zdjęcie073.jpg
    Zdjęcie073.jpg
    52,6 KB · Wyświetleń: 27
Czesc dziewczyny!!My wrocilismy juz ze Szczawnicy, było super tylko szkoda ze tak krótko!!Bartkowi sprzyjalo chyba powietrze bo przespal mi tam cala noc i generalnie przez dzien tez dluzej spi!!!Fotki wkleje do galerii!
WSZYSTKIEGO NAJ DLA SOLENIZANTóW
Milej nocki zycze
 
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich slodziakow
Joa super ze macie mieszkanko ja tez juz wkrotce bede na swoim jeszcze pomalowac przedpokuj i poskrecac mebelki a dzis bylam znow myc okna, juz nie moge sie doczekac
 
reklama
Hej.Ja zalatana Kuba zapłakany i zamarudzony całymi dniami.Chodzę na prawko i chociaż godzinkę poza domem odpoczywam a tata z małym siedzi.No i dziś byłam na aerobiku i 3 razy jeszcze w tym tygodniu musze iść bo mi inaczej karnet przepadnie.
Jestem lekko załamana bo nie mogę znaleźć żadnych przyzwoitych butów,a jak będę szła na przymiarkę to musze mieć buty:-(Idę jeszcze jutro na rynek może dam w końcu coś znajdę.
Jesli chodzi o zabawki to Kuba ma takiego prosiaczka dostał od przyszłej chrzestnej i strasznie mu się on podoba.Na macie edukacyjnej też lubi poleżeć ale ostatnio woli turlać się po kanapie i w łóżeczku też i radochę ma jak obróci sie z pleckówna brzuszek.Mało tego.Pokrzykuje przy tym a jak się na niego spojrzy to uchachany niesamowicie.Oczywiście śliny toczy nadal litry i zdarzają się awantrury z tego jego marudzenia.Ja uciekam już spać .Dobranoc.
 
Do góry