reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Moja "blondyna" też wkońcu zasnął :-) zatem pije sobie winko i podczytuje forum...mam kupe sprzatania i takiego lenia w d.... że historia:wściekła/y: Mój M. dzisiaj po powrocie z pracy załamał się, że nic nie ogarnęłam...ale dosłownie od jakis 3 miesięcy nic mi sie nie chce robić :baffled: Teraz na spokojnie sobie dumam nad pracą od września...mam nadzieję, że uda nam sie wszytsko poukładac i wrócę do pracy, by zadbać o swoje zdrowie psychiczne...ale dylemat co z małym zrobić:confused: Jak sobie radzicie dziewczyny z pracą, obowiązkami w domu i takimi maluchami...bo wiem, ze Albi wróciła i kto jeszcze z nas??
Ja wróciłam i już na wychowawczy ide:-D. Ale przez te 3 miesiące moja mama zajmowała się małą i powiem Ci że miałam jakoś tak więcej czasu na wszystko, a przecierz spędzałam 8 godzin w pracy godzinka na dojazdy, jakąś leprzą organizacje miałam:baffled:. Teraz to też mam lenia, odkładam wszystko na potem, mama mnie goni żebym się ruszyła i coś porobiła a mi się niechce, ale to są uroki mieszkania z rodzicami:baffled:
 
reklama
Girly wozki sa swietne bardzo ladne i nie Az takie drogie. Ja wlosnie kupiłam ostatnio te teskowe pieluchy i Se sprawdzaja SA o niebo lepsze o huggisow tych bez Kubusia i tez bardzo ;ubie te pieluchy lidlowskie.

Nutka to nie twoja wina niestety taki nasz los ze teraz będą upadki i guzy J

Ja kupiłam ostatnio malemu taka poduche PODUSZKA DO KARMIENIA, SPANIA ...! Rawelacja!!! (417350216) - Aukcje internetowe Allegro jest rewelacyjna bo maly wlasnie zaczol sam siedzieć i jak walnie do tylu czy na boki to prosto w poduche J


ja bym chetnie wrocila do pracy ale niesty moj J narazie nie chce no i nie mamy z kim Wiktora zostawic niestety....
 
dziewczyny ile kosztują słoiczki :
gerber jarzynki z królikiem? te małe i duże?
musze swoje sprzedać bo sa z selerem i nie wiem ile mam kolezance za nie powiedzieć

muszę wam napisac że znalazłam super sposób na samodzielne zasypianie mojego dziecka KOŁYSANKI Mój synek przy zasypianiu zawsze słucha kołysanek Umer-Turnau i kiedyś puściłam Alusi i..sama zasypia po 2-3piosenkach:-D:-D:-D

po wizycie u lekarzy-serduszko ok cipusia też jutro jeszcze posiew moczu i mam nadzieję że koniec I jesteśmy po szczepieniu na żółtaczkę

niunia2008 o zagranicy piszesz pewnie o hol Masz rację ja tez tam kupuję zabawki i ciuchy Tam H&M jest o wiele tańszy Muszę tam właśnie zobaczyć ile kosztuje fotelik maxi cosi

ja mam wózek MUTSY Alusia odziedziczyła go po Piotrusiu i super się sprawdza Teraz dokupiłam do niego podnózek step dla Piotrusia ale został w hol sprawdzę jak pojedziemy coś takiego:
Podnóżek Step Up do wózków MUTSY: Sklep Internetowy Baby Fant

co do fotelika to myślę że w kazdym dziecko się poci Do maxi cosi można dokupić taki pokrowiec frotte albo kupić fotelik z nim gratis
Maxi Cosi Rodi XR Red Flame + pokrowiec frotte !! (413006805) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witajcie!Widziałam że dyskutowałyście o zabawkach.Ja jak byłam jeszcze w ciąży dostałam wielką pakę rzeczy dla małego.Było sporo zabawek-z Fisher Price kilka,a Lego też są niezłe.Ja miałam po Bartku ale kilka lat temu pożyczyłam kuzynce imi nie oddała.Był plastikowy pojemnik klocków,łódka z marynarzem do kąpieli,gąsieniczka którą można było łączyć z klockami.A te Lego dla starszych to i po mnie jest trochę.
 
Dziękujemy wszystkim ciociom za życzonka!!
DZIEWCZYNY MAMY MIESZKANKO!!! od 1 września się przeprowadzamy jupiii, mieszkanko super urządzone, nowa kuchnia ,łazienka, tylko pomalowac pokoik małego i tyle naszego wkładu, za 550 zł ,boże jak się ciesze ze wkońcu się wyprowadziomy od rodziców...
 
Kilka fotek, no i pytanko co z mASIEK???
 

Załączniki

  • DSCF1273.JPG
    DSCF1273.JPG
    26,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCF1261.JPG
    DSCF1261.JPG
    26,4 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF1270.JPG
    DSCF1270.JPG
    23,9 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Girly ja też chcę od września do pracy...........złozyłąm podanie do H&M i do Zary jeszcze złożę.............a w zawodzie n pól etatu nie znajdę......tylko dorabiam w zawodzie
Mały z babcia zostanie
Naj ,naj dla soleznizantów dzisiejszych:tak::tak:
 
Do góry