reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
No i ja znowu jestem, do wtorku nie mogłam zalogować się na BB - nie mam pojęcia czemu! Wyskakiwał mi bład strony:-(...zresztą ogólnie z tym forum mam problemki... Potem zajęłam się przygotowaniami związanymi z chrztem i jakos tak zleciało do dzisiaj....no i znowu jestem:-)

Bylam pod wrażeniem...nasz Oskar 1,5 godz dzielnie w kościele wytrwał bez jednego marudzenia....oglądał wszytsko naokoło a po chwili zasnął...no i obudził sie dokladnie na moment chrztu... Na Allegro kupiłam mu gajerek błekitny, tak że wyglądał bardzo przystojnie...Ja osobiście padam i dziękuję, że tylko raz w zyciu jet taka uroczystość, potem tylko 1*wszy roczek i nastepnie komunia - koniec repertuaru imprez rodzinnych hehe

Własnie przeczytałam artykuł Albi o chodziku...no i kurde mam dylemat bo właśnie dzisiaj miałam jechać po skoczka dla małego hehe...i co tu teraz począć?Ostatecznie też całego zycia nie może spędzać na macie i w lezaczku...bo i to się wkońcu znudzi :)

Of kors przyłaczam sie do życzeń dla malutkich solenizantów - nasz Oska skończył 11-go już 6 miesięcy - kurde kiedy to zleciało?
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj mój synek zrobił mi prezent-pierwszą kupkę na nocniczek i sam ustał w łóżeczku.


:szok::szok::szok::szok:Niezle!!!!ladny prezent:-D

Monika, wiemy ,ze jestes od 3msc, spokojnie mze niedlugo;-) ok?
teraz po tej sprawie Maska, musimy byc bardziej uwazne kogo wpuszczamy na zamkniety. t nie jest tylk kwestia 3msc ale z jaka czestotliwocia sie kts udziela.
Mysle,ze nie ma tez niebezpieczenstwa we wstawianiu zdjec, ponosimy to ryzyko biorac udzial w forum, tu sa zdjecia tysiecy dzieci:sorry2:

Nadia powiedzila(powtorzyla) dzis 2razy TATIA, TAAAATA:rofl2: wiedzilam, ze bede nr 2:baffled:
wczraj obudzila sie k 12, ni chciala spac i wolala, okej, okej okej:-D:-D:-D wcale nie bylo o 'key dla nas bo chcielismy spac a mala rozwalila nam sie na lozku a my gdzie tam po bokach, skopani:sorry2:
 
U mnie przez te burze ciągle mam problemy z internetem,ciągle jest wyłączany.Na szczęście Kubusiowi nic nie przeszkadza za to dziś w nocy mieliśmy ciężko mały się obudził i wył przez jakąś godzinę nie mogłam go uspokoić no nic kompletnie nie działało.Kurde jak mi szkoda tych naszych dzieciaczków tak się muszą nacierpieć...
 
teraz po tej sprawie Maska, musimy byc bardziej uwazne kogo wpuszczamy na zamkniety. t nie jest tylk kwestia 3msc ale z jaka czestotliwocia sie kts udziela.

A co to za zamknięty :dry: jakieś tajemnice tam opisujecie :-p

U nas na szczęście się wypogadza:tak:...no i liczę ciagle, że jakis spacerek dzisiaj uskutecznie z mężem , bo warjacji w tym domu dostać mozna - obiad mam gotowy, tak że nic tylko spacerkować, oby tylko pogoda była:confused:

A...no i pochwalic się muszę...Oska ma 1-wszego ząbala yuppiii!! Wczoraj się w paluch ugryzł i miał nietęgą minę, ciagle go dotyka paluchem- ciekawe co tam sobie myśli.
 
sto lat dla dzisiejszych solenizantów!!

kupiłam Martyni wczoraj fotelik do samochodu większy bo w ten 0-13kg już sie ledwo mieścila, nogi jej wystawały, więc czas byl wydać kasę na kupno nowego... wybrałam Roemera, bo zgodnie z moją zasadą że można oszczędzać ale nie na bezpieczeństwie dziecka, postanowiłam zainwestować w porządną firmę... wygląda to tak:
7_7.jpg

mam nadzieję, że będzie służył... jak na razie zrobiłam próbę w samochodzie, mala wniebowzięta, śmiała się i aż piala z zachwytu ze tyle widoczków widać, jechała jak królowa na tronie!! :-D wię c i ja szczęśliwa że malutkiej się podoba!! a od dziadków mala dostala łuk z zabawkami do wózka i fotelika Tiny Love i jakieś inne zabawki, już nie wiem gdzie się z tymi zabawkami podziać!!

gratulacje dla Nadusi!! Anja, nie przejmuj się, u mnie było najpierw baba, potem tata, potem dziadzia i dopiero teraz mama!!
 
U mnie przez te burze ciągle mam problemy z internetem,ciągle jest wyłączany.Na szczęście Kubusiowi nic nie przeszkadza za to dziś w nocy mieliśmy ciężko mały się obudził i wył przez jakąś godzinę nie mogłam go uspokoić no nic kompletnie nie działało.Kurde jak mi szkoda tych naszych dzieciaczków tak się muszą nacierpieć...
Ja tak miałam w zeszłym tygodniu, i okazalo się, że mała była głodna, tylko że przez dwie godziny probowałam ja nakarmić i jakoś nie chciała:wściekła/y:, dopiero mąż ją nakarmił. chyba chodziło jej o to żeby tate obudzić i ją nakarmił:-D
 
Dziuba, sliczny fotelik i dbra firma:tak::tak::tak:
Poszlismy na spacer, posiedzielismy w parku 40 min , popatrzrylismy na skacowane geby, pochmurne niebo i wroclismy zdegustwani d chatki. Ciasto na chlebek rosnie, moze upieke cosik slodkiego jeszcze, niech to cisnienie pjdzie w gore bo ja normalnie odpadam psychicznie i fizycznie :crazy:
 
my juz w "swoim" domku, po zakupach po obiadku maly spi i jak wstanie to i on zje :-)

Girly ja mam chodzik i nie narzekam i wiem ze nie zrobie krzywdy swojemu dziecku, wszystko w granicach rozadku. on go uwielbia bo stanie sobie przy lustrze i swiruje albo kreci sie kolo wierzy i naciska wszystkie guziczki, a ze niestety dopiero zazcyna siedziec sam wiec to jest dla niego meeeeega aktrakcja juz nawet hustawka poszla w kat.
 
reklama
Dziuba, sliczny fotelik i dbra firma:tak::tak::tak:
Poszlismy na spacer, posiedzielismy w parku 40 min , popatrzrylismy na skacowane geby, pochmurne niebo i wroclismy zdegustwani d chatki. Ciasto na chlebek rosnie, moze upieke cosik slodkiego jeszcze, niech to cisnienie pjdzie w gore bo ja normalnie odpadam psychicznie i fizycznie :crazy:
Anja przynajmniej masz park i gdzie posiedzieć, bo ja tylko na podwórku, a jak idę gdzieś dalej na spacer to zostają mi tylko przystanki PKS-u jak się zmęczę.
Jest w mojej wiosce trochę mam z tego roku i z grudnia ale starszych(tzn. 5-6 dziecko, 45 lat na karku) to z małolata nie chcą się zadawać, z reszta ja z nimi też nie. Chowają swoje dzieci na samopas, płacze to niech płacze, nawet jedna widziałam jak uderzyła 9 miesięczne dziecko bo ryczało:baffled:, takiej to tylko przywalić:wściekła/y:. I w ten sposób mam tylko Was:-D
 
Do góry