reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

witam. u mnie dzis noc spokjnie minela i wyjatkowo poranek tez .
cos tu sie pustki robia na tym forum dawniej jak mnie niebylo ze cztery godziny to potem mialam duza lektore do poczytania a jak mnie niebylo jeden caly dzien to potem nienadazalam doczytac . a teraz strona nawet nie.
fajne te smoczki tez musze zamowic .napewno sie sprawdzi bo kamil caly dzien nic innego nierobi tylko gryzie swoje zabawki i wszystko dookola..
 
reklama
I tak sobie jeszcze dumam.Jak patrze na fotki Waszych maluchów co tak ładnie siedzą.Mój Kuba z podparciem to siedzi.Ale ja go spróbować posadzić samemu nie da rady leci w przód lub w tył albo na boki.Ja wiem że dzieci w różnym wieku siadają ale czy on już nie powinien mieć siłę żeby chociaż chwilę samemu posiedziec?Jak myślicie?Nie wiem czy iść z nim do lekarza czy czekać spokojnie.Zdaje się że u jednej z Was była podobna sytuacja.
Wydaje mi się, że nie masz się czym przejmować. To jest indywidualna sprawa każdego malucha, jak przyjdzie Jego czas to siądzie ;) do lekarza zawsze można iść ale wydaje mi się, że nie trzeba :) i nie stresuj się :)))))))
 
Misiasia napisz cos o Sobie i swoim dziecku i zdjecia małego pokaz. Pochwal sie troche swoim szczęsciem. ;-). Skąd jestes??
 
Cześć wszystkim :-)
Jak noc minęła?Wiecie....zdecydowałam się rozkręcić łóżeczko i znieść je do piwnicy.Zostawiam tylko turystyczne.W turystycznym moje dziecko śpi.W normalnym łóżeczku nie chce i koniec kropka!Dziwne może ale cóż ja na to poradzę....Nikt nie mówił,że będzie normalnie :-D

Witamy Misiasię!Skąd jesteś?Jak się miewa Twój szkrabik? No i w ogóle co słychać?

Mili dobrze,że z maleńką już lepiej!Grunt to zdrowie.Słuszną decyzję podjęłaś,że zostałaś z nią w domu wczoraj.Głowy urywało :tak: Jak dziecko osłabione to raz-dwa mogła si.ę załatwić...
 
Hej hej
Już się poprawiam. Mam małego Janusza Jaśkiem zwanego. Urodził się 19.01.2008 roku, ważył 3890 przy wzroście 56 cm.
Jesteśmy z Dąbrowy Górniczej. Mały teraz terroryzuje babcię i nianię a ja od trzech tygodni zasilam szeregi pracujących mam. Poza tym lubimy wycieczki i jak tylko nam się udaje to sobie gdzieś jeździmy. Mały siedzi i raczkuje i ciężko go opanować ;) W załączeniu dwa zdjęcia potworka, jedno zaraz po urodzeniu i jedno aktualne.
Witajcie :-)
 

Załączniki

  • Jasiek urodzinowy.JPG
    Jasiek urodzinowy.JPG
    68,4 KB · Wyświetleń: 25
  • Jasiek teraz.JPG
    Jasiek teraz.JPG
    113,9 KB · Wyświetleń: 25
no prosze jaki spryciula .od kiedy raczkuje? skoro jestes z Dąbrowy Górniczej to mieszkamy niedaleko siebie .moj maz pracuje w Dąbrowie Górniczej.
 
witam sąsiadkę ;) niestety ta jego ruchliwość ma swoje gorsze strony wczoraj zaliczył upadek z łóżka, na szczęście nic się nie stało ;) do przodu raczkuje od tygodnia :)
 
reklama
Do góry