reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

czesc mamuski,ale jestem schorowana,mam migdały powiększone i mnie strasznie boli gardło. boję sie żebym Zosi nie zaraziła:-( narazie próbuje sie sama leczyć,mam nadzieje ze mi przejdzie.

nutka są u nas takie gryziki do owoców na allegro widziałam. zaraz poszukam i jak mi sie uda to wkleje link.:rofl2:
 
reklama
No własnie o to mi chodziła a takto to musze jej przecierać i uwarzać ,a jak jej dam tak jak ty to sie troszke czyms zajmnie.
 
cześć mamuśki ;-) super sprawa ten smoczek! byłam ciekawa jak wygląda (niedawno jedna z was o nim pisała). za nami cięzka noc, maja budziła się co chwila i teraz też marudzi...ufff... mam nadzieję że to kolejne podejście do ząbkowania
 
hejka
Unas noc okropna, od drugiej co 10 minut do niej wstawalam:wściekła/y: a jak ja usupialam na noc to od 20 tez sie co chwile budzila i tak do puki nie poszlam spac, ledwo zyje, niech jej juz te wszystkie zeby wyjda, i rano mi koncert dala tak sie darla ze chyba wszystkich sasiadow pobudzila, juz mam dosc a teraz zadowolona lezy sobie w lozeczku a ja nadodatak mam @ i umieram dawno mnie tak brzuch nie bolal
Natalia juz tak nie kaszle i kataru juz nie ma a w piatek ide z nia na kontrole,
butow nie kupilam bo stwierdzilam zeby z mala wogole nie wychodzic bo straszne wiatrzycho bylo i jeszcze bym ja bardziej przeziebila, no i nie wiem kiedy kupie chyba na boso pujde:baffled:
 
a ja kąpie na stojaku
Kacperek wazy 9300
i leje mu pełniutka wanienkę wody:tak::-D:-D:-D
chlapie ile wlezie, powódź w łazience i jaka ma uciechę:-D:-D:-D:-D
kocham na to patrzec a najchętniej bym wszytko nagrywała, bo potem jak oglądam a mój synek śpi to mi się łezka w oku kreci, że mam takiego szalonego synka, a buzia mu się śmieje cały czas :tak::tak:taki śmieszek jest z niego, budzi sie z uśmiechem an ustach moje szcęście malutkie
aj ak spi za długo to juz za nim tęsknie:happy:

a ze stojakiem nic sie nie dzieje:no::no::confused:
hmmm... to może w takim razie troszke przesadzam? uspokoiłaś mnie :-) nie mogłam nigdzie znależć oznaczenia do ilu kg jest ten stojak na wanienkę. dzięki :-)
 
reklama
Do góry