reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Już chyba o to pytałam, ale nie zauważyłam odpowiedzi. Więc jeszcze raz: czy dajecie maluchom gluten? w tych nowych przepisach o żywieniu daje się go wcześniej nawet karmionym piersią. A jeśli tak to w jakiej postaci? ja słyszałam o kaszy mannej, ale nie wiem jakie proporcje dokładnie - doczytałam że 2-3 gram czyli pół łyżeczki na 100 gram jedzenia ale czy liczyć pół łyżeczki suchej kaszy czy juz ugotowanej?
 
reklama
witam się popołudniowo dopiero, my po spacerku, Martysia z Nadią najpierw bardzo się polubiły, pomacały, pooglądały, a potem - jedna w krzyk, druga w krzyk :eek: wyglądało to... komicznie!!
 

Załączniki

  • DSCN5349.jpg
    DSCN5349.jpg
    406,4 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN5350.jpg
    DSCN5350.jpg
    382,2 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCN5351.jpg
    DSCN5351.jpg
    480,3 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCN5352.jpg
    DSCN5352.jpg
    419,7 KB · Wyświetleń: 18
pandorax- ja jeszcze nie podaje bo nie wiem co robic jak i ty:-(, informacji szukalam i co lekarz to inna opinia.
ja kupilam kaszke mleczno-pszenna z hippa po 5 miesiacu ale jeszcze czekam.:-)
 
Pamiętacie jagnę25?pisała ostatnio z którąś z was o chuście do noszenia dziecka.No więc dostałam dziś wiadomość od niej na gg że niedługo już wróci do nas na forum.
 
Dziuba ma racje:tak:,spacer byl piekny z naszymi Jeczydlami, dziewczynki byly soba zafascynowane, dotykaly sie, usmiechaly do siebie az... Martysia scisnela Duskowa pulchna raczke i moja corcia sie troche wkurzyla ,lekko mowiac hehehe, byla afera i dym na cale Baltyckie, jedna krzyczala, druga plakala i tak na zmiane:szok::szok::szok::-D:-D:-D A ja z Dziuba mialysmy beke na calego, te sie darly a mysmy sie smialy bo wygladalo to groteskowo...fajniy spacer, mlode moglyby tylko wiecej spac:cool:
 
Pandi tak moj maly od miesiaca wcina gluten w kaszkach z hippa w sloiczku takie kaszki na dobranoc dostaje je na podwieczorek co jakis czas.

Ale wam zazdroszce tego spotkania laski :-) a zdjecia sa zajebiste :-)
 
Anja , Dziuba foty superowe a dziewczynki jak malowane:tak::tak::tak:
Ja z glutenem czekam.............za 2 tygodnie wizyta u pediatry to sie dopytam
Anula ale Twoja małą jest wcześniakiem i to 2 miesiące za wcześnie więc powinnaś sie jeszcze wstrzymać z glutenem, bo tak naprawdę to Zosia ma 3 mieisące nie 5 , bo się robi korygację
 
reklama
Do góry