reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

z tymi upadkami to różnie bywa Piotruś teraz w lutym upadł z pleców mężna na stół Mega guzior trochę płaczu i wieczór i noc spokojna Kolejna noc płacz i wymioty Szpital Trzy dni obserwacji Na szczęście okazało się to jelitówką-nieszczęśliwy zbieg okoliczności Nie wiem jak z takimi maluchami ale pewnie też trzeba zostać na obserwacji....
ale tfu tfu nie psiocze Na pewno będzie dobrze

to zdjęcie synka kuzyna -ma 3msc Tyle włosów to moja alunia bedzie miała pewnie na mroczek
b
 
reklama
Agnie ja tez bym się skonsultowała z lekarze, a na pewno obserwacja na maksa małej
a na drugi raz kobito oczy do okołą głowy:nerd:

znowu muszę was doczyta bo mnie nie było chyba z tydzień , no może nie az tak długo ale przed likendem bo znowu łono natury mi się zamarzyło

a dzisiaj założyłam majtki na lewa strone i na dodatek tył do przodu- efekt jest taki, ze potłukłam reklamówę piw i kubusia przed marketem, bo hujowe reklamówki dają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a spragniony męzulek czekał w domu i mówi, ze nie ma co pic ( bo sobie urlopuje)
kurcze a woda w kranie-niet?:-D:-D:-D:-D

Pandi
ja od jutra wprowadzam gluten, miałam dzisiaj i dokłądnie tak jak ty o tym piszesz, tylko, kużwa póżno wróciłam od lekarza, potem obiad no i mały dizisa oka na dniu nie zmruzył bo spał w nocy ponad 12 godzin, ale nie mam serca go budzi, niech kruszyna spi
ile wlezie
hihhi

hhhhhhhhaaaa
no bo już myślałam, ze Nadi to tylko atak stosuje a tu widzę, ze i Martynia zastosowała kontratak hihi
cudne laseczki;-):-D:-D:-D:-D
 
 

Załączniki

  • Zdjęcie041.jpg
    Zdjęcie041.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 15
  • Zdjęcie043.jpg
    Zdjęcie043.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 14
  • Zdjęcie049.jpg
    Zdjęcie049.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 17
  • Zdjęcie047.jpg
    Zdjęcie047.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 29
  • Zdjęcie046.jpg
    Zdjęcie046.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 34
Mili nie przejmuj sie. Ja po ciazy zrzucilam wszystko,i co?
Pojechalam do Polski i w dwa tygodnie przytylam 5 kilo. Za miesiac znowu jade do Polski bo idziemy na wesele ,mam byc swiadkowa i ciekawe w co ja ten swoj brzuch spakuje:szok:. Jutro wrzuce zdjecie,mam kolo ratunkowe dookola brzucha:szok::-D A Natalka jest cudowna,nie szuka narzeczonego przypadkiem??? Bo moj Maksik taki samotny:sorry2::-:)-D
 
Oj Kama nie martw sie napewno cos znajdziesz na siebie i bedziesz slicznie wygladac , ja tez mam wesele siostry i tez mam byc swiadkowa i z takim brzuszyskiem bede musiala wyskoczyc, moze troche jeszcze schudne:eek: A Natalcia z checia wezmie sie za Maksika i juz nie bedzie taki samotny:tak:
 
reklama
Do góry