reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej, rzeczywiście pustki.Mili nie martw się, ja też nie codziennie czuję moja dzidzię, jest jeszze maleńka, a jak mam jakis szalony dzień, to pewnie nie zwracam na to uwagi bo to są jeszcze przeciez delikatne ruchy:tak:.Moja dzidzia reaguje żwawo jak zjem coś słodkiego, bo wtedy wzrasta poziom glukozy, albo jak się połozę odpoczywac, ale też nie zawsze:no:
 
reklama
Dzieki esti. pewnie masz racje. chyba jestem za bardzo przewrazliwiona ale to dlatego ze pierwsza ciaza skonczyla sie niepowodzeniem i teraz sie strasznie martwie o moja kruszynke. popatrzylam wlasnie na nasze suwaczki ale sie fajnie ulozyly:-)
 
esti jeszcze bedziemy sie scigac kto ma wiekszy brzusio zobaczysz wiec sie nie martw a lada dzien pewnie mnie dogonisz i juz wtedy kazdy bedzie widzial twoja ciaze:tak:
 
Jak znajdę kabelek od podczerwieni to wkleję swojego brzusia:tak:.Opuszczę was bo lecę na praktyki. Mam nadzieję,że jak wrócę to będę miała co czytać.narka
 
czesc dziewczyny
wczoraj plażowaliśmy i było super Ale tu lato Mnie już za gorąco......
wciąz oczekuje na kopniaczki Piotruś kopał od 16tc więc myśle ze to juz niedługo:-)
 
aOLA wczoraj rozmawiałam z kolezanka, która tez jest w ciązy i mówi że ruchy swojego drugiego dzieciątka poczuła duzo później niz przy pierwszym dziecku. Mówiła, że jej kolezanka tez tak miała, to moze to jest normalne? Albo po prostu pierwsza ciążę się bardziej przezywa niż kolejną i bardziej niz zawsze nadsłu****e się swojego ciała :-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny. ja mam koniec 15 tygodnia i nic oprócz burczenia w brzuchu nie czuje.
Poza tym juz czułam sie dobrze. Od jakiegos czasu jakby ktoś dał mi zastrzyk dobrej energii.
Do wczoraj.
Miałam rewolucje na parkingu przed centrum handlowym. Cos okropnego.....
 
Do góry