reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

JESTEM!!!!!!!
NIE IDE DO SZPITALA ( z tym baniem to raczej o nasza kasę bo maż pracuje na etacie za 1000 zł a reszta naszych środków płatniczych to dyżury i popołudniówki w przychodniach więc jak bym poszła do szpitala to wyglądało by to cieniutko)
nie jest dobrze ale źle wcale szyjka nadal krótka ale zamknięta no i nareszcie UTYŁAM 3 kg !!!!!!!!!!!! będę więcej leżeć i mam nadzieje że będzie dobrze
uffffffffffffffffffffffffffffffff
zeszło to ze mnie ......
 
reklama
Super!!!!!!!!!!!!!!!!:-DTeraz wypoczywaj dużo, chociaż przy małym dziecku to jest pewnie ciężko ale poszukaj sobie kogoś kto Cię odciąży od czasu do czasu.Dbaj o siebie i dzidzię:tak:
 
Joa lepiej nie pij piwa bedac w ciazy!wogole nie pij %%%% :wściekła/y:ja przed ciaza pilam codziennie czerone wino do obiadu od kilku lat, zawsze, codziennie!!!!czysty -czerono wino hobby, kiedy juz widzialam,ze jestem w ciazy, absolutnie wszystko odstawilam, nawet mi nie smakowalo:szok:moze raz sie skusilam po 12tc na pol malej lampki wina i moze wzielam po lyku piwa;-)ale zeby lekarz pozwalal Ci pic wino i piwo co drugi dzien, jestem w szkou:no::no:mak dla masacra jak dla mnie! co to za konowal, ciaza+alcohol raczej nie idzie w parze:no:
 
Witam. Mtszorka ciesze sie ze u ciebie i malenstwa wszystko jest dobrze:tak: Troszeczke mnie nie bylo ale to dla tego ze mam u siebie 7-letnia siostrzyczke i musze sie nia opiekowac. Bylismy dzisiaj w supermarkecie no i tym razem nie udalo sie mojemu mezowi ominac ze mna stoiska dzieciecego i kupilam takie malenkie body sa przesliczne i nadodatwk rozowe. nie wiem czemu ale mam przeczucie ze bedzie to dziewczynka, bardzo bym chciala rowniez moj maz jest za ale jak bedzie chlopczyk to tez super:-):tak:
 
No to ja juz uciekam spac dzis zamiast do meza bede sie tulic do mojej kochanej siostruni bo maz w pracy, kochane mamcie zycze milej nocki no i poglaskajcie swoje brzusie odemnie na dobranoc;-):tak:
 
spijcie mamuski i snijcie o dzidziusiach!
xx_dziecko.gif


ja dzis sie przerazilam-pochlonelam taka ilosc jedzenia jaka normalnie pochlaniam przez tydzien. czyzby dzidzia nagle potrzebowala tylu kalorii?
anormalny apetyt mnie dopadl. zjadlam juz 2 obiady, prawie caly chleb, cala wedline z lodowki, jajka na twardo, rogaliki z czekolada, precle i mnostwo innych roznosci a u mnie dopiero po 17!!!!
czytalam ze w drugim trymestrze trzeba uwazac na wage bo mozna przesadzic ale ja nie dam rady walczyc z glodem-dopada mnie i zaczyna wykrecac zoladek jakbym 3 dni sie glodzila. i tak co 30 minut.
znalazlam polusa w mojej niedoli -dobrze ze nie moge jesc tlusto i ostro bo pewnie do tej pory juz wchlonela bym ze dwie pizze!
jade do pensylwani wiec poczytam was w niedziele wieczorkiem paaaa
 
reklama
Hej dziewczynki, a ja na 9 pędzę na praktyki, bo mam klientkę na makijaż ślubny, pogoda smętna nie chce się wychodzić z domu.....:no:.
Pumi dzidziuś pewnie nadrabia zaległości w jedzeniu, tyle mieliście spotkań z muszlą klozetową,że teraz trzeba nadrobić:tak::happy::-), a może bedą bliźniaki.................;-)
 
Do góry