reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

a mnie w Holandii super pogoda Góra 23stopnie i słonecznie Tutaj raczej takie jest lato:-)

Dzidzia trochę rozumiem twojego tatę On cię kocha i martwi się o ciebie

a ja wizyte mam dopiero w połowie wrzesnia Długo ale nie chciałam specjalnie jechać do Polski tyle km
 
reklama
Kalisz też sloneczny, aż się zyć chce, no i własnie zaraz jade do fryzjera niech cos zrobi z moim jednolitym kolorem, jakas odnowa sie przyda:)
 
czesc Dziewuszki... ze spaniem mialam tak wczesniej, a dzis nie wiem co mi sie stalo wtsalo o 11 pierwszy chyba raz odkad wiem, ze dzidzie nosze pod sercem...
Asia S gratuluje... tak to juz mamy, ze kazda wizyta napawa nas lekiem, ale jak okazuje sie, ze jest wszystko oki to jestesmy happy...:-)
Ania78 wspolczuje... ja raz wymiotowalam... ponoc po 4 miesiacu mdlosci maja ustapic, mam nadzieje, ze wczorajsza sytuacja byla w Twoim przypadku ostatnia:tak:

dzis ide wczeniej do pracy dlatego musze sie juz zbierac:szok: a jeszcze siedze w pidzamie...
dzis powiem dlikatnie, ze chce w piatek byc na rano- bo musze- tzn. obiecalam mojemu bratankowi-chrzesnikowi- ma 5 lat, ze idziemy na 15 na Shreka i nie ma zmiluj ciotka, taka ma pamiec... ale ja bardzo chce... tylko, ze w ten piatek bedzie duzo roboty... zreszta szczyka mnie to...
u mnie ponura pogoda, ale mi to odpowiada, bo nie pada a jest chlodno:-D a tak wlasnie lubie...zobacze dzis D i nie moge sie doczekac, jaks ie przytule....
pozdrawiam Was serdecznie
buziaczki
 
witajcie,
Frodo i Asia gratuluję, ciesze sie razem z wami:-):-):-)
Stalowe magnolie oglądałam, super film.:-) A reklamy mi nie przeszkadzają bo w przerwach szykuje sie do snu i na zmianę z mężem bierzemy kąpiel:-D:-D, lub coś podgryzam:-D:-D
Frodo ja też zbyt wielkich katuszy żołądkowych nie cierpię, ale teraz po badaniach jestem pewna ze moje maleństwo prawidłowo sie rozwija.
W ogóle to prawie nic nie czuje z wyjątkiem kłuć w okolicach podbrzusza, a i waga mnie dziś zaskoczyła, bo znowu schudłam:dull:
Zaraz idę do pracy , to mój pierwszy dzień od dawna. Ale postaram sie was podczytywać:-)
 
TO byl moj pierwszy konkretny pawik a poniewaz jestem profesjonalistka robie wszystko na MAXA, nawet rzyganie:-):-):-):-)
 
Sylka ja mam teorie na temat twojej utraty wagi: ty tracisz a dzidzia zyskuje-ona z ciebie wszystko zciaga hihih-genialne stwierdzenie!
ale sie milo slucha ze wasze dzidzie rosna i maja sie dobrze. juz chyba nie musimy sie obawiac niczego zlego.
ja przed kazda wizyta u gina umieralam ze strachu a teraz frune tam z radoscia bo wiem ze moja dzidzia zyje. zreszta utwierdzam sie codziennie wieczorem w tym przekonaniu bo mam wieczorne mdlosci.
dzis pol dnia spedze w aucie. czekam do 10 rano i jade oddac dywaniki do lazienki ktore wczoraj kupilam bo mi kolor nie odpowiada. potem bede kontynuowac wczorajszy rajd od sklepu do sklepu w poszukiwaniu tych najcudofffniejszych dywanikow. czy was tez juz dopadl syndrom wicia gniazda?
bo ja szaleje-wymieniam co sie da na nowe-sztucce, talerze, dywaniki, firanki, reczniki itd. podobno to dopada przed porodem bo instynktownie kobiety sie przygotowywuja na przyjscie dzidzi i wszystko czyszcza, remontuja i odnawiaja. hihih ale czad- misiek cicho siedzi i zarabia ja wydaje hihih
xx_brawa_01.gif
 
chcialam jeszcze dodac ze wybieram sie do takiego duzego sklepu gdzie mozna kupic wszystko od zapalniczki do kosiarki i wiem ze tam jest olbrzymi dzial dla niemowlakow z wozkami, lozeczkami, spiochami, kocykami itd. cos mi sie wydaje ze dzis kupie kilka rzeczy w neutralnym kolorze w tajemnicy przed swiatem. juz wczoraj sie rozczulilam na widok malenkich spioszek ale bylam z kolezanka i nie odwazylam sie przy niej kupic. dzis jade sama wiec chyba sie skusze....:-)
 
Pumi zazdroszcze ci zakupow:-)kilka reczniczkow tez bede musiala dokupic po wielkim i ostatnim praniu mojego chlopa:-):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry