reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dzidzia-jestem z toba calym sercem. daj im czas. tak to juz niestety jest ze starsze pokolenie wyznaje poglad ze rozwodnik jest zla partia na partnera bo skoro raz mu sie nie udalo to znaczy ze cos z nim nie w porzadku. jest to krzywdzace i niesprawiedliwe bo uwazam ze kazdy z nas zasluguje na druga szanse i szczescie rodzinne.
dobrze ze mlodsze pokolenie-czyli my, coraz rzadziej powtarzamy stereotypy ze rozwodnik jest juz na spalonej pozycji. rodzice przezyli szok i musza sobie wszystko poukladac. jestem pewna ze gdy sie oswoja z ta wiadomoscia bedziesz mogla na nich liczyc bo oni cie kochaja i chca dla ciebie jak najlepiej
 
reklama
Normalnie chyba wam zazdroszczę tych ruchów, które czujecie. Bo ja nic a nic. Gulgotanie tylko ale to pewnie po śliwkach, gruszce lub kapuśniaku;-)
Byłam dziś znów u lekarza, wszystko ok:-), wyniki badan super, aż dziw!
 
Dzidzia nie martw sie, Ja mam 20 lat 21 skończe w grudniu, mamy ustalony juz slub koscielny ale dopiero w przyszłym roku wiec tez miałam obawy zeby powiedziec o tym swoim rodzicom, jednak odwazyłam sie w ten sam dzien w którym sie dowiedziałam ze 28 stycznia zostane mamuska, mama powiedziała ze nie jest na mnie zła i ze bedzie bawiła i mi pomagała, natomiast do taty to sie zawsze ma jakis wiekszy respekt, powiedzial o tym tacie moj przyszły mąż, zawołał mnie do swojego biura i przy gratulacjach powiedzial pocichutku "nie tak miało byc" - w tym sensie ze obiecałam najpierw skończyc szkołe .Ale tak wyszło ,w tym momencie szczescie i miłośc wzieło góre i oni razem ze mną sie juz cieszą. życze Ci alby Twoj tata miał duzo wyrozumiałosci a Ty cierpliwości! buziole!
 
Hej wszystkim i witam nowa mamusie:tak:.Pumi ja zaczełam czuc pierwsze ruchy juz pod koniec 14tygodnia, wyczytałam ze osoby szczupłe moga juz te ruchy odczuwac wlasnie od 14 tygodnia, wiec mozliwe ze tez juz czujesz, a wiec gratulacje:-D.Moj dzidzius to juz konkretnie sie rusza, nakbardziej jest zwawy kiedy ja się kładę spać:laugh2:.Pandoraks powodzenia na obronie, bedzie dobrze:sorry2:.
A tak wogóle to kiedy zamierzacie sie zapisac do szkoly rodzenia i od kiedy juz mozna?:confused:
 
Mówię Wam jaka jestem szczęśliwa:-p:-p:-p Dzidziuś kopie, tego jestem pewna już na 100%. :tak::tak:Mogę już odróżnić kiedy śpi a kiedy fika sobie. Na początku takie smyranie tylko było, a od wczorajszego wieczoru kopie już całkiem nieźle. Julcie czułam tydzień później ale podobno przy kolejnych ciążach to się czuje szybciej. Super uczucie !! aOla pewnie coś o tym wie, bo Piotruś też ją kopał. Chyba że jeszcze kóraś z Was jest podwójną mamą, ale za bardzo nie wiem, bo zbyt wiele czasu na forum niestety nie spędzam, bo z moim zbuntowanym trzylatkiem to nie jest możliwe niestety . Daję zaraz nowe dzisiejsze fotki brzusia do galerii.
 
Myszorka wszystko bedzie dobrze, trzeba byc dobrej myśli, jak się będziesz stresowac to zaszkodzić swojej dzidzi, głowa do góry:tak::tak:.Ja też się bardzo bałam, bo w 9 tygodniu ciąży przeszłam ospę, na razie wszystko jest ok. pewność będę miała dopiero jak się maleństwo urodzi bo wady psychoruchowe są widoczne dopiero po urodzeniu, ale staram się o tym nie mysleć.Trzeba sie cieszyć i myśleć pozytywnie:-)
 
Bylam dzs u gina i tak sie wystraszylam jak nie mogla wychwycic bicia serduszka ze myslalam ze zaraz dostane zawalu ale naszczescie jest wszystko wporzadku. dzis nie mialam robionego usg dopiero 28 sierpnia na kolejnej wizycie a szkoda bo chcialabym juz wiedziec kto mieszka u mnie w brzuszku. a co do ruchow to ja czuje takie smyranie bardzo fajne uczucie:-D:tak::-)
 
No, no no Pandorax jestem pelna podziwu dla Ciebie.... bede 3mac mocno za Ciebie kciuki....
co do ruchow to wlasnie przed chwila cos czulam,uch... jakie to super uczucie:-)
Pumi D nie mial slubu, wiec nie jest rozwodnikiem, ma dziecko.
Joaaa1 moj tata jest troche staroswiecki, ale wiem, ze Mu przejdzie... nie oddzywa sie narazie, ale w sumie to lepiej niz jakby sie mial oddzywac i byc nie mily:tak:
Momi miedzy nami tez jest duza roznica wieku...
teraz uciekam bo musze ZNOWU COS zjesc i ogladac Stalowe Magnolie... polecam pare lat temu ogladalam i mi sie bardzo spodobal.... na polsacie jest Kochane
buziaki
 
reklama
Do góry