reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziewczyny czy czujecie już swoje dzieciaczki? Bo ja od kilku dni czuję jak maluch się porusza. Z Julką czułam tydzień późnieja ale za to takie porządne kuksańce, a teraz tylko takie smyrania jak się dzidzi porusza. Jak to jest u Was?
 
reklama
ja czasem cos poczuje tak jakby kopnal i brzuch mi zafaluje ale nikomu sie nie przyznaje bo mi nikt w 13 tyg nie uwierzy wiec trzymam taki maly sekrecik dla siebie na razie
xx_ciezarowka.gif
 
hej, jestem, już po spotkaniu - promotor wreszcie wszystko pozatwierdzała. Drobne poprawki zrobię i jutro i w środę drukuję:-D - hura!
Bo w weekend to jeszcze nad kompem siedziałam - błe.
Dzidzia, tak trzymać!
Moja sąsiadka ma termin na listopad i właśnie była - opowaidała o wybranym wózku.
Ale ja teraz będę wymyślała kolory do pokoju dzidzi.
 
Ja jeszcze nic nie czuje..aczkolwiek czasami"cos " mnie w pracy kluje abym wstala i pochodzila, pochodze, pochodze i nie juz nie kuje ale co do kopniakow to cisza w eterze.:-)juz sie nie moge doczekac, jak to jest;-)
 
Witam was dziewczynki. Troche mnie nie bylo i sie strasnie stesknilam, wrocilam w niedzie;le wieczorem ale dopiero dzis mam czas zeby wejsc na bb. Musze nadrobic zaleglosci bo troche naskrobalyscie, wiec bede miala co czytac. A co do ruchow dzidzi to ja poczulam okolo 2 tyg temu tylko nie bylam pewna czy to to ale teraz jestem pewna na 100 procent. dzisiaj mam wizyte u lekarza i sie strasznie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok. Ten ciagly strach o moje malenstwo juz chyba bedzie mi towarzyszyl do konca ciazy, mowie wam oszalec mozna:-(. Na wakacjach pogody nie bylo , i tylko raz mielismy sloneczko ale za to przy tym sloneczku sie spieklam ze chodzic nie moglam, i dzisiaj mi sie chyba oberwie od ginki za to:wściekła/y::angry::baffled:. Odezwe sie jak wroce od lekarza pa
 
Witam witam wszystkie styczniowe 2008 mamusie :-)
Ja jestem w "końcówce" 14 tygodnia. Termin porodu- 29 stycznia 2008.
Dzisiaj ide po raz kolejny na badnia kontrolne. Bardzo sie denerwuje.
Ruchy dziecka- na razie nic nie czuję :-(Jedyne co czuję to ból macicy.
Brzuszek sie powieksza, biderka też. Teraz mam jednak inne zmartwienie- córeczka mojej koleżanki ma różyczkę. Nie wiem na ile jest to groźne dla mnie i dla dzidzi. Podobno najgroźniejszy jest pierwszy trymestr ale już sama nie wiem co powinnam robić.
Pozdrawiam,
Asia
 
Mili, ja jade w sobote nad morze do mielna, hmmm podobno zapowiada sie ładna pogoda na przyszły tydzien, opalałas sie? głupiutka Ty! hihihi ale ja tez bede wychodzila na słonko o ile siły pozwolą i humorek!
 
hejka Dziewuszki:-)
Pandorax to super, ze mozesz juz drukowac prace... teraz pozostanie tylko nauka... a moge wiedziec co studiujesz i na jaki temat piszesz prace??
co do komarow to jak bylam nad morzem na poczatku czerwca to tam poporsttu byly ich milony- nigdy czegos takiego nie widzialam, nie dalo sie siasc i zjesc bo podlatywaly, polecam przed wyjsciem Off Aktive, a na ukoszenia puder w plynie, taki co jest na ospe- rewelacja, ja ugryzien na samych nogach mialam conajmniej 50... wiem, ze pomaga tez smarowanie spirytusem....
bylam dzis u fryzjera- w koncu u swoich i jestem przeszczesliwa... ostatnio jak poszlam do innego, bo moi nie mieli miejsca to wyszlam prawie ze z rykiem....
zrobilam sobie czekoladke i dobrze sie czuje.... w sumie zaplacilam duzo, wiec nie moglabym nie byc zadowolona....
a co do ruchow czasami cos czuje... akle chcialabym juz na okraglo, tak, zeby mnie to juz zaczelo wkurzac:-D mam kolezanke, ktora ma terin 7 tyg wczesniej, czyli na listopad i ona caly czas od jakis 3 tyg czuje ruchy, wiec lada moment....:-)
a co do moejgo nastroju, fakt jestem sppkojniejsza i szczesliwsza.... D znowu na wyjezdzie ale juz dzis wraca... staramy sie omijac klotnie... tylko Tata sie do mnie nie oddzywa.... bo nie wiem czy Wam pisalam, D ma dziecko z poprzedniego zwiazku, ja swoim rodzicom nie powiedzialam, ale mam argumenty, ktore przemawialy za tym, zeby siedziec poki co cicho, teraz mialam im powiedziec, tylko chcialam, zebysmy miesli zalatwiony termin cywilnego, zeby tata nie zaczal gadac,ze D mnie zostawi itp. dodam, ze jest najwspaniajszym i najtroskliwszym ojcem jakiego znam- moze dlatego nie byalam sie zajsc w ciaze w tak mlodym wieku i przez to, ze ma dziecko i przezyl straszliwe katusze przy tamtej kobicie, byl ostatnio taki zamkniety, wiem, ze straszliwie boi sie, ze Go zostawie, boi sie, ze znwou sie nie uda... to tak w skrocie- wiec tata sie od jakiejsc zyczliwej mi osobie dowiedzial sie, ze ma dziecko i zrobil mi wczoraj awanture, powiedzial, ze jak nie bedzie Koscielnego przed porodem to sie nie odezwie do mnie do konca zycia- bo jak to bedzie wygladalo- w sumie to rozumie, ze sie martwi o mnie, ale z drugiej strony ja nie chce Koscielnego w przed porodem.
Mama oki, ale On teraz mi pokaze... tzn. bedzie olewal i na pewno nie odezwie sie do cywilnego do mnie... poplakalam troszke- ale to z wyrzutow sumienia, ze mamie nie powiedzialam, ale Ona jest Aniolem....
eh... mam nadzieje, ze wszystko sie ullozy... musi:-)
 
reklama
i witam nowa Mamuske
oraz Mili po wczasowaniu....
a co opalania to nie przejmuj sie , mnie tez Slonko spieklo, nic na szczescie mi nie wyszlo, musisz uwazac na buzke , zeby Ci plamy brazowe nie wyskoczyly, tzw. ostuda...
a co rozyczki to uwazajcie Kochane....
i orki, ze sie tak rozpisalam...
 
Do góry