reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Justice, miłych wakacji!:-D
A mi życzcie powodzenia, idę dziś na spotkanie z moją panią promotor - niech mi wreszcie pozatwierdza wszystko i pozwoli drukować:szok:
 
reklama
mysle ze nie pogniewasz sie ze tak zagadałam , tez spodziewam sie dzidziusia na styczen , mam juz 4 letniego synusia wiec teraz przydałaby sie córeczka ale co bedzie to bedzie wazne zeby było zdrowe , a na domiar tego wszystkiego wychodze za mąż 29 wrzesnia za tatusia mojego synusia pozdrawiam goraco i serdzecznie
 
JustynaDM gratulacje!!!!
Jobo100 próbowałam tak zrobić ale wychodzi mi odblask światła, taka łuna na zdjęciu w aparacie. Co prawda widać trochę a ole strasznie zniekształca:-(
Pumi zdjątka fajne:-), ale brzusia nie pokazałaś:-(, dlaczego?;-)
Justice25 szerokiej drogi, i odganiaj od siebie komary, bo na mazurach jest ich zatrzęsienie:-(
Myszorka ja na zakupy jeszcze nie chodzę i nawet sobie nie mogę jeszcze nic kupić, bo nic mi nie widać i wszystkie ciuszki na mnie pasują. Ale wózek prawie wybrałam. Mój wybór padł na ......UWAGA....x-landera. Jeszcze oczywiście nie na 100%, ale wstępnie.
a zapomniałabym: Pandarox-powodzenia

A te porody na wesoło, to jeszcze ich nie odkryłam, ale nie omieszkam tam zajrzeć, bo rżeliśmy z mężulkiem jak konie:-):-):-):-):-)
 
czesc Dziewuszki:-)
dziekuje za trzymanie kciukow, bo sie przydaly- odpukac:-D
On nie lubi mnie dracej sie i drazliwej i wtedy robi mi ze wszystkim na przekor,a ja wtedy jeszcze bardziej wiec On automatczynie nie jest dluzny- takie nasze bledne kolo... dzis znowu wycjechal:-( ale do srody powinien byc i juz mam nadzieje nigdzie Go nie posla....
postaram sie trzymac jezyk na wodzy....
a co do zakupkow, wczoraj pojehalam do Krakowa z kolezanka tez ciezarna, tylko Ona ma terimn na listopad, bylysmy w H&M i normalnie z radosci skakalysmy, poniewaz byl taki wybor spodni ciazowych... kupilam sobie jeansy z guma na brzuszke, rozmiar wieksze, moge w nich juz chodzic ale jeszcze troszke wisza mi tzn. na dupie, ale zaczelam duzo wiecje jesc wiec to tylko kewstia czasu, mysle tydzien czy dwa, za to na brzuszku leza znkomiscie....miezylam z 15 bluzek czy tuniczek ale wyobrazcie sobie, zelabow biuscie nie miescilam sie albo byly za duzoe, albo wygladalam jak slon- a tego nie chcemy:-D kupilam jeszcze bluzeczke... taka sliczniutka bokserke... bo teraz jestem nie wymiarowa.... tylko, ze te spodnie ciazowe drogie, ale co D mi dal kaske w prezencie- wiec chyba zadosc uczynienie...
ja tez sie postaram i pojde posprzatac do Niego i zupke mu na powitanie....
wczoraj byl u nas kolega co bedzie robil remont, D powiedzial, ze jak chce to daje mi wolna reke tylko, zeby nie bylo za duzo zieleni.... ale wole nie ryzykowac....:-D
w Vero Modzie sa super tuniczki na przeceneach wiec polecam Wam jesli chccecie kupic... chociaz pogoda za oknem typowo jesienna- szczerze??- wole taka.... tylko ciiiii....
za tydzien mam wizyte.... nie moge sie doczekac
wogole musze popstrykac sobie zdjec bo zapomnialam...
obiecuje ze jak juz wszystko pozalatwiam i zrobie porzadek to powkelejam zdjecia...
a brzuszke mam juz, taka pileczke....
strasznie znowu mnie obsypalo na twarzy- a jutro ide do fryzjera:dry:
 
Dzidzia jeśli u ciebie wszystko wporzo to bardzo sie cieszę. od razu inna dziewczyna, uśmiechnięta i zadowolona. Miło poczytać.:-):-)
a długo te przeceny będą w H&M? nie wiadomo?
co prawda jeszcze nie potrzebuję bo nie mam brzuszka ale chętnie bym z jedna parę sobie kupiła i może jakąś bluzeczkę tylko z dł. rękawem, bo wracam do pracy od środy i będę raczej chodzić na II zmianę, a wieczorami jest już chłodno:szok:
 
mysle, ze przeceny beda do wyczerpania zapasow...
ja niecierpie zakupow, ale wczoraj po raz pierwszy mi sie w oczyrzucilo tyle bluzek...
trudno, ze w cycuchach sie nie mieszcze ale cos mi sie podobalo...
a czy sa z dlugimi rekawami to tego Ci nie powiem... tzn. sa ale raczej nie na przecenach
 
reklama
Dzidzia
xx_prezent.gif
gratulacje-rozejm znaczy sie z ukochanym. oby tak dalej!!!!
co dzis robicie w to poniedzialkowe popoludnie?
u nie rano dopiero -czekam do godziny 9 rano bo prezenty z polski przyszly do mnie w paczce i ide na poczte-juz sie nie moge doczekac co jest w srodku
xx_brawa_01.gif

a czemu nie widac brzuszka u mnie na fotkach?-po pierwsze wzorzysta tunika a po drugie widac tylko na zdjeciach nie ma tego efektu. juz nie musze nikomu mowic ze w srodku mieszka dzidzius i to nie efekt mojego obrzartwa, bo to widac a z boku to juz wogole nie ma watpliwosci
 
Do góry