reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
cześć dziewczynki - melduje sie jako jeszcze jedna styczniówka z terminem na 17-go stycznia 2008:tak:

Na razie niestety leżąca i z problemami ale wierze, ze z moim groszkiem pokonamy przeciwności. :tak:
 
witaj Ana w naszym gronie. glowa do gory-lez cierpiliwe i sie nie przemeczaj. pociesze cie ze nie jestes sama z problemami. ja juz przezylam strate jednego aniolka i z drugim tez sie zaczelo od szpitali.ale jestem dobrej mysli i ciesze sie kazdym dniem. wlasnie sie wybieram po sliczny bialy sweterek dla mojej dzidzi pomimo wyraznego zakazu ze wszystkich stron-a ja jestem uparta i tak go ide kupic:wściekła/y:
 
aOLA: gratulejszyn :D
Ale dziś paskudnie gorąco, czuję się, jakby mi ktoś czymś ciężkim w głowę przyłożył... ;<
 
reklama
Do góry