reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

witajcie :-)
zwłaszcza nową kolezankę :-). Pumi nie chce zapeszać, ale odpukac nawet jest ostatnimi czasy dobrze, moze rzeczywiście to ja na siłe szukałam sobie problemów - już sama nie wiem.
aOLA to bardzo dobre wieści :-) cieszę się bardzo razem z Tobą.
Ja dzisiaj dostałam wyniki, morfologie mam nie ciekawą. Karzą mi jeść mięso :-( a ja mam taki wstręt ostatnio. No cóż, musze coś wymyśleć, albo się przełamać :-D
Mili pociesze Cie i powiem, że u mnie też jest w domu patelnia. Nie wiem jak zasnę, może rzeczywiście zimny prysznic to dobry pomysł :-D
 
reklama
hej Dziewczynki, strasznie sie za Wami stesknilam- nie mam wogole czasu, zeby siac przy kompie.... mam nadzieje, ze jutro to juz nadrobie.... Witam Nowa Kolezanke, glowa do gory... zobaczysz bedzie dobrze;-) aOla ja tez bylam wcoraj u lekarza... mialam usg jeszcze dopochwowe.... dziecko jest strsznie zlosliwe, lekarz chcial sprawdzic plec a Ono sie caly czas obracalo w inna strone...przez co Mamusia zostala porzadknie wyziugana;/ powiedzial, ze raczej chlopiec:-)- ale cos czuje, ze sie to zmieni a pozniej sprawdzal pzeziernosc karku i nie oklamujac Was conajmniej 4 minuty jak nie wiecje ziugal mi tym, bo dziecko sie obracalo .... mam czegos 3 i powiedzial , ze oki... ale spadl mi kamien z serca...
musze nadrobic kilka tych dni...
mam gosci, nie spia u mnie tylko u mojego D... moj kuzyn z dziewczyna.... mam juz ich dosc, pasozyty... brudasy... egoisci...fakt mlodzi sa.. ale takiego braku kultury i ropieszczenia jak Ona to nigdy nie widzialam... maja juz jutro jechac- daj Boze...
uciekam do pracy... zycze Wam milutkiego i chlodnego dnia.... bo u mnie nawet deszcy nie zapowiadali... jestem wykonczona jak my wszystkie zapewne... zycze usmiechu spokoju i wiaterku...
buziaki
 
dzieki dziewczyny:-) mój maluszek wczoraj ssał paluszka:-):-)
dzidzia Tobie tez gratuluje wspaniałych wieści

Lekarz mi wczoraj zaporoponował test PAPP ale chyba sie nie zdecyduje Któraś juz o nim pisała? Przy Piotrusiu nie miałam tego testu więc teraz też sobie daruje Macie jakies uwagi?
 
Dzidzia to taki mały łobuziak z tego Twojego dzieciaczka :-D. Lepiej żeby było ruchliwe, niz jakby mialo być niemrawe -przynajmniej wiesz, że zyje i się miewa dobrze :-)
A gośćmi się nie przejmuj przyjechali to i pojadą ;-). Nie pytam się nawet co zrobili, bo widzę, ze dobrze Ci się dali we znaki.
AOLA ja bym tego testu nie robiła na Twoim miejscu, przeciez nie dzieje się nic z dzieciaczkiem a to jest wyciąganie kasy.
A poza tym na wyniki czeka sie chyba 10 dni - tak więć na pewno byłaby to dla Ciebie nerwówka
 
własnie moja siostra rozmawiała z kolezanką która musiała robić ten test i on nie polega na tym ze mi powie czy dzidzia jest zdrowa tylko czy ja mam predyspozycje do chorób u moich dzieci Test może wyjśc że mam a dziecko może być zdrowe Także odpuszczam bo to bezsensu stres Tym bardziej że zdrowego synka już mam więc nie może byc inaczej :)
 
Ola, moja kuzynka jest genetykiem i z nia gadalam na temat PAAP-A testu, odradza a tylko dlatego , ze wszelkie wyniki krwi sa oceniane tylko komputerowo, komputry nie biora roznych innych waznychszczegolow pod uwage i nawalaja, a stres jest ogromny:-):-):-)jedyne co 100%to amniopunkcja:no:
 
UHH Ola, duze twoje troche:-), u mnie CRL wyszlo 6.47cm. NT -0.8mm, no ale nie kazde dziecko jest takie samo, moje raczej nie ma po kim byc gigantem:-):-):-)
 
czesc dziewczyny!
ja tez nie robie zadnych dodatkowych testow. chyba ze w szpitalu cos zaproponuja. jestem przed 30 wiec chyba ryzyka nie ma duzego?????
ja cierpie na bezsennosc-najpierw nie moge zasnac przez 3 godziny a potem sie budze o 4 rano-jak dzis na przyklad. do tego zaczyna mnie meczyc zgaga-uffff
ale i tak sie ciesze z mojej dzidzi-nie ma minuty zebym o nim nie myslala
 
aOla bardzo sie cieszę, że u twojego maluszka wszystko w największym porządku:-)
u mnie jeszcze 8 dni do tych badań i tez bardzo sie denerwuje.:-(
Ana gratuluje wstąpienia w krąg stycznióweczek 2008. Witamy serdecznie:-Ddzidzia214 dawno cię nie było a tu takie rożne rzeczy się działy. trochę już wariujemy;-)na punkcie naszych maleństw. Moje chyba tez jest trochę ruchliwe, bo jak byłam w 10 tygodniu to już wtedy za dwa razy sie odkręcał, dlatego nie będę go teraz męczyć , żeby sprawdzić pleć maluszka.
Pumi pisałaś , ze często ściskasz muszlę. Ja zdążyłam za wcześnie sie pochwalić, że jeszcze ani razu, bo tu prawie koniec 12 tygodnia to myślałam, ze jak nie było to i nie będzie. No i doigrałam się. Wczoraj pociągnęło mnie po całości.:no: Już nie pamiętałam jak to jest.:szok: Wiem teraz na pewno,że moje maleństwo nie toleruje kiełbaski z ogniska lub z grilla. a taka była pyszna:crazy:
 
reklama
o biedna Sylka_k-moze to jednorazowy wybryk twojej dzidzi?
powiem ci ze u mnie tez po parowce dalo sie bardzo we znaki-popatrz-taki maly w brzusiu a juz ma swoje zdanie co do smakow hihih.
ja wczoraj noc tez spedzilam nad muszla-ale to na wlasne zyczenie. kolazanka zaprosila mnie do wloskiej knajpki i chciala podzielic sie radami z jej ciazy i zamowila tiramisu i capuccino i wiedzialam jak sie to skonczy ale nie wypadalo odmowic-no i tak noc zakonczylam trzykrotnym bieganiem nad muszle hihih. az slyszalam ze tesc sie obudzil od moich odglosow. a nich ma -hihih-w koncu jego synowa w ciazy co nie?
dzis musze jechac na manhatan zalatwic sprawy zwiazane z praca i jestem przerazona-leje jak z cebra-akurat dzis sie musialo rozpadac:wściekła/y:
 
Do góry