reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
poszłam do hebe po owulaki bo już mi tylko jeden w domu zostal, a zamowione z Allegro od paru dni wisiały ze statusem w przygotowaniu wiec juz straciłam nadzieje ze dojdą na czas. Oczywiście jak tylko wyszłam ze sklepu to dostałam powiadomienie, ze paczka wysłana i jutro będzie 🤡
 
Dziewczyny wszystkim Wam z całego serca dziękuję za gratulacje, które do mnie ślecie. Ja od 16 zanoszę się płaczem co chwilę. Jestem zmęczona już dzisiaj tymi emocjami. A najlepsze, że do mnie dalej nie dociera, że to się dzieje.
Pozwolicie, że posiedzę poldupkiem jeszcze do końca miesiąca. 🥹
Jimmy Fallon Hug GIF by Obama
 
Jednak przesunęłam wizytę. Szkoda mi kasy.
Pójdę jak będę mieć wyniki bo tak to nic nie podziałamy.
Tylko zapomniałam o tym że braknie mi dostinexu.
Chyba że może ma któraś z was do odsprzedania?
Napisz do lekarki, że przesunęła wizytę a braknie ci leków. Powinna wystawić receptę.
 
To faktycznie długo i ciekawe czemu taki poziom się u Ciebie utrzymuje, mimo leków. Lekarz nie chciał Ci zwiększyć dawki?
Mi pomógł jodid, nigdy nie mialam tak dobrych wynikow tarczycy jak teraz gdy to wdrożyłam. Zbiłam na 1.37 biorac na zmiane 25 i 50 letroxu i codziennie jodid
 
reklama
Do góry